Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet (ett) a baj? Nov.9-én...

Mi lehet (ett) a baj? Nov.9-én voltam 1. alkalommal uh-n a dokimnál, ott minden rendben volt. Akkor 5 hetes 4 napos terhes voltam. Jó volt a méret, minden megfelelő volt. Tegnap voltunk újra, hogy már ilynekor lehet szívhang.

Figyelt kérdés
De kiderült, hogy 6 nap alatt csak 1,5 mm-t nőtt a petezsák ( 4,6-ról 6,1-re), szívhang semmi és van egy kis bevérzésem is alatta.Szombatig kaptam "haladékot", ha addig a természet nem "rendezi el", és nem lesz pozitív változás, amire az esély minimális, akkor művileg kell befejezni a terhességet. Padlón vagyok. Tudom, fiatal terhesség (volt), de nem tudom felfogni! Talán megértitek, hogy miért kellett kiírnom magamból...
2008. nov. 16. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is volt ilyen. :( Állítólag azért van, mert nem a "megfelelő" időpontban fogant a baba, tehát nem pont peteéréskor. Azért még bizakodj, drukkolok nagyon!!!
2008. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valakinek később alakul ki a szívhang, a 7.hét környékén.

Reméljük lesz! Drukk!

2008. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És a bevérzés? Amiatt jobban aggódok. Mondjuk mindegy, inkább most már nem reménykedek, ha meg mégis rendben lesz, akkor majd nagyobb lesz az öröm.
2008. nov. 16. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Sajnos ilyen lőfordul, hogy a kicsi nem fejlődik tovább, nem lesz szívhang. Viszont akkor genetikalig valami baj volt vele, a bevérzés is emiatt keletkezhetett.
2008. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia nekem is így volt már kétszer egymás után nem igazán tudnak vele mit kezdeni nekem is 5 hetes volt minda kettő mikor elhalt,

de már halottam olyat is akinek felszívodott ez a hematoma és azóta már 34 hetes terhes szilvezsterre várja a babáját


úgyhogy még minden lehetséges

2008. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is kb. olyankor voltam elöször dokinál amikor te,amikor ismét visszamentem a dokihoz még mindig csak a petezsák volt látható,volt is minden bajom,de hála a jó Istenek 7. hét után volt szívhang,és most a 31. hetet taposom!szóval ne add fel!Remélem minden oké lesz veled-veletek!
2008. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bevérzés sokaknak van, és el szokott múlni.. Nekem is később volt csak szívhang. Én 6+1 hetesen voltam először uh-n és nem volt szívhang még, majd pedig 9 hetesen, akkor már a baba is jól látható volt! A babák nem nőnek teljesen egyformán... Bízakodj! Nekem a tarkóredő lett kicsit nagyobb, és mindig mondogattam magamban, hogy nincs neki semmi baja, és így is lett, a kombinált teszt bizonyította! Simizd a pocid, és beszélj hozzá! Drukkolok neked, hogy minden ok legyen! Majd írj légyszi, mit mond a doki!!
2008. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló! Nagyon kedves dolgokat írtál, köszönöm szépen! Mindenképp jelentkezem. Legkésőbb szombaton már többet tudok... Remélni nem merek nagyon, mert akkor jobban fájna, ha mégsem lesz baba...

Még egyszer köszönöm!

2008. nov. 17. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!