Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megírnátok hogy mennyi az afp...

Megírnátok hogy mennyi az afp határérték?

Figyelt kérdés
Megőrülök. Nekem 0,59 lett. Van ahol 0.4 ,0.5 , 0.7, 0.9 től jó. Előre is köszi.
2010. júl. 15. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

0,7-2,5 MOM


A tiéd alacsonyabb egy kicsivel, de ez semmit sem jelent, ettől még lehet makk egészséges a babád, ez amúgy is egy nagyon elavult vizsgálat, sok tényező befolyásolhatja az értéket, ne gondolj egyből a legrosszabbra. Egyáltalán nem biztos, hogy valami baj van! :-)

Boldog Babavárást!

27 hetes

2010. júl. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.0.5-2.5-ig jó a határérték. De van ahol már 0,9alatt elküldenek genetikaira.Szerintem jobb egy felesleges vizsgálat,minthogy baj legyen, kérd meg a dokit hogy küldjön el genetikaira, és ha nincs is semmi baj, legalább megnyugszol.Mert az idegeskedés sem a babának sem neked nem tesz jót. Jó babavárást!

12hetes km

2010. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kórházfüggő, hogy mennyi a határ, a géptől függ, amivel csinálják.

Nálunk 0,8, de máshol kevesebb vagy több.

Azt mondják, nem kell izgulni az afp eredmény miatt, ha amúgy a többi eredmény jó: kombinált teszt, tarkóredő, genetikai uh.

Én a helyedben elmennék egy jó szonográfushoz, egy jó uh-géppel, egy 4D szalonba. Inkább adj ki egy kis pénzt, mint mostantól ezen aggódj, hogy vajon egészséges-e a kisbabád.

2010. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!