Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hónapja császárral szültem!...

7hónapja császárral szültem! Ma reggel pozitívat teszteltem! Nem tudom mi lesz! A dokim azt mondta a szülés után hogy 1,5-2évet kell várni a második babával! Akkor most nem tarthatom meg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Császár után 3 hónappal terhes lettem gumi mellett.

Én is megijedtem, hogy most mi lesz.

Minden rendben volt, csak a végén jobban kell vigyázni, nehogy szétnyíljon a varrat.

2010. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj én is nagyon félek!!Mert nekem még szokott fájni a hegem meg érzékeny is mert begyulladt a sebem és rosszúl hegesedett!:(
2010. júl. 13. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem lesz semmi baj.

Mire akkorára nő a hasad sok idő telik még el.

Ezért biztos nem javasolja a doki, hogy vetesd el.

2010. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Arra készülj fel, hogy az orvostól fogsz kapni hideget-meleget.
2010. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát kaphatok én hideget meg meleget is ha éppen gyógyszer mellett lettem terhes!!:(
2010. júl. 13. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Kedves kérdező, kérlek ne haragudj hogy nem válaszolok, sajnos nem tudok. De szeretném megkérdezni, hogy miből jöttél rá a terhességedre? Elmaradt a vérzés talán? Én is gyógyszert szedek, császáros voltam, és rettegek a terhességtől. Nagyon szépen köszönöm ha válaszolsz, és azt kívánom minden úgy legyen ahogy szeretnéd!
2010. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia!!Én kimondottan rosszúl voltam!Hánytam,szédültem!De azt hittem a meleg miatt,és hogy azért is késik a mensim!!Aztán letelt 5nap de semmi vártam,a 6.napon vettem egy tesztet és 7.nap reggel teszteltem egyértelmű pozitívat!De viszont a fiammal is gyógyszer mellett lettem terhes!!Semmi gondom nem volt!A gyógyszer miatt megszokott gyenge megvonásos vérzésen kívül!!Rákszűrésre mentem és ott mondták meg hogy 16hetes terhes vagyok!!
2010. júl. 13. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!