Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első terhességemnél...

Ha az első terhességemnél rosszul voltam (egész napos hányinger), akkor a mostaninál is erre számítsak?

Figyelt kérdés
Az előzőnél 5-6 hetesen kezdődött és non-stop szarul voltam kb 11-12. hétig. Tegnap csináltam tesztet, pont ma vagyok 4 hetes, viszont már tegnap este volt hányinger aztán elmúlt, ma reggel megint de az is elmúlt. Mi lesz 6 hetesen? Addigra megerősödik, vagy esetleg csak így néha-néha lesz?
2008. nov. 14. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, hogy nem lehet mit adni rá, hogy az első terhesség hogyan zajlott. Valaki ugyan olyan rosszul van a másodiknál is, van aki meg egyáltalán nincs rosszul.

Az is lehet ahogy írtad is, hogy csak néha leszel rosszul. Ezt így nem lehet behatárolni.

2008. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos tényleg nem lehet kiszámítani... Az első babánál én 4 hónapon keresztül hánytam (egyedül éjszaka nem jött rám), igaz akkor nem szedtem semmi vitamint. Most kezdettől fogva szedem az Elevitet, kb. ha 1 hónapig volt hányós korszakom, de az se olyan durván mint az első terhességem alatt. Most is kislányt várok. Viszont sajnos ismerek olyat, aki fiú után 2 lányt szült és mindhárom terhességét végigrókázta, igaz csak a reggeli órákban, utána már bármit meg tudott enni. Remélem te azért nem jársz így! :) Jó babavárást! 36 hetes
2008. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az első gyerekkel egyáltalán nem voltam rosszul,most viszont hányinger,levertség egész nap.

Szerintem minden terhesség más.


Üdv

2008. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!