Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszt végeznek ideiglenes...

Abortuszt végeznek ideiglenes lakcím szerinti kórházban, vagy csak az állandó lakcím szerintiben?

Figyelt kérdés

NEM aktuális egyelőre a kérdés, de érdekel, mert az állandó lakcím és az ideiglenes közt 300 km van, az ideiglenesen élek életvitel szerűen, de ugye csak albérlet, örülök hogy egyáltalán be tudtam jelentkezni.

Köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 11. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen végeznek.
2018. ápr. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lakcím kártyádon szerepel,mint tartózkodási hely,akkor biztos.Ugyan nem abortusz,de én terhes gondozással jártam így.
2018. ápr. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"NEM aktuális egyelőre a kérdésW


Szerintem csinálnak. De kotont egészen biztosan tudsz venni más városban is, mint ahol laksz, orvoshoz is el tudsz menni tablettát íratni, spirált felrakatni stb. Szóval inkább ahelyett, hogy az abortuszon gondolkodnál, védekezz megfelelően, és akkor nem lesz rá szükséged.

2018. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon okos utolsó válaszolónak üzenném, hogy ötödik éve szedek gyógyszert, gyakorlatilag amióta nemi életet élek, de néha elgondolkozom, mi van ha pont nem hat. Nyilván figyelek rá hogy mivel / mikor veszem be, az életben nem maradt még ki szem, pótlevelem is van, de az ördög ugye nem alszik, a gyerek téma meg még úgy 5-6 évig nem lesz aktuális.

Köszönöm azért hogy a biztonságos szexuális életem miatt aggódsz. :)

2018. ápr. 11. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ellatnak az ideiglenes lakcimkent szereplőn is.
2018. ápr. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!