Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz előtt el kell menni...

Abortusz előtt el kell menni valahova ahol elméletileg megpróbálnak a lelkedre hatni, hogy sajnáld meg és ne vetesd el. Kérdésem a következő itt miket mondanak amivel esetleg változtatni tudnak a döntésen, hogy próbálnak a szívedre hatni?

Figyelt kérdés

A valaszokat koszonom :)

Neked miket mondtak?


2015. máj. 7. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Én egy nagyon aranyos nőhöz kerültem.

Nem felelőtlen 18 évesként vetettem el a babát, lehet ezért is, de nagyon normális volt.

Semmit nem mondott, csak megkérdezte, hogy biztosan nem megoldható-e, jól meggondoltuk-e. Nem "szólt be", nem akart rám hatni, stb stb.

2015. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

az elvtetés indokaira kérdeznének rá és ezzel próbálnának megfogni(de amúgy nem aarják rádtukmálni, hogy tartsd meg, csak a kötelező hivatali köröket futják le)


pl ha azt mondod, azért, mert nem tudnám eltartani. rákérdeznek, hogy de a párod, szüleid nem e segítenének egy darabig míg munkaképes leszel e

ha azt mondod mert elhagyott a párom, kérdezhetik valóban nem látsz e esélyt egyedül boldogulni vele


kicsit nehéz megmagyarázni hogy lehetetlen eltartani,ha neked van fedél a fejed felett és van mit enned, szal nem egy árva hontalan vagy..

2015. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
*de amúgy magyarázkosni sem vagy köteles, ülhetsz némán is, vagy csak szajkózva, hogy biztos vagyok az abortuszban.
2015. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekik hivatalból kötelességük a gyereked érdekét-vagyis életét-képviselni. Ezt valaki komolyan veszi, valaki nem. Azért van ez az egész, mert van olyan, aki ott döbben rá, hogy mi is az abortusz valójában, vagyis mi történik a babával, illetve vele. Ezt meg nem árt tudni. Nekik meg tiszteletben kell tartani a döntésedet. Szintén hivatalból.
2015. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Sajnos napokban voltam a párommal családsegítő szolgálatnál.

Tőlünk megkérdezték, hogy miért nem szeretnénk megtartani,aztán nem próbált meg lebeszélni a tervemről.Inkább a kérdéseinkre válaszolt,és megbeszéltük az anyagi költségét.

2015. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mi egy nagyon bunkó nőhöz kerültünk... lehet azért volt velünk tolakodó, mert fiatalnak nézünk ki a párommal, pedig már mi sem vagyunk tinédzserek. próbált az örökbeadásra rábeszélni, anyagi helyzetet átlátni (mind az apáét és anyáét is), és mivel a párom is velem volt, megkérdezte mindkettőnk véleményét, hogy biztosak vagyunk-e a döntésünkben. de gyors procedúra, hálistennek.
2015. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én közöltem vele hogy a nemrég elhunyt édesapám és az akkor nem dolgozó édesanyámmal mellett egy fiatalabb társsal nem tudnám felnevelni és megkérdezte,hogy édesanyám nem tudná-e felnevelni a gyereket....

Elmagyaráztam neki,hogy miért nem szeretném megtartani és azzal példálózott,hogy ilyen hormon betegséggel ami nekem van nem biztos,hogy valaha lesz gyerekem.Rettentően próbált érzelmileg zsarolni még sírt is.

2015. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!