Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 21 hetesen fejlődési rendellen...

21 hetesen fejlődési rendellenesség miatt meg kell szakítanom a terhességet mivan olyankor ha nem tudják be indítani a szülést?

Figyelt kérdés
3 napja vagyok bent, első nap kaptam tágító pálcát majd ballont. Másnap oxitocinnal és ballon húzással próbálták beindítani de nem sikerült egy ujjnyira tágultam ki. Aznap este kaptam tablettát majd ma újra oxitocin 2 ujjnyira tágultam feszült a burok a méhszájhoz erős fájások de nem repedt meg. Holnap újra próbálják. Jár már valaki így akinek nem sikerült beindítani a szülést?
máj. 25. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Császár lesz akkor :/ nagyon sajnálom a veszteséged, és hogy ezt kell atelned! Mihamarabbi felépülést kívánok (amennyire lehet), testileg, lelkileg. El sem tudom képzelni, ez mekkora lelki teher lehet :((( kívánom, hogy minél hamarabb legyetek boldogok ❤️
máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm😔❤️
máj. 25. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sajnálom!

Nem kell megrepednie a buroknak amúgy, sőt...jobb is, ha egyben kijön az egész, már bocsi. Biztos Oxytocint kaptál?

Mi a második trimeszteres vetélésindukciókat prosztaglandin infúzióval csináljuk, még nem láttam olyat, akinek ne zajlott volna le...

máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen biztosan azt kaptam első nap 3 üveggel vagy zacskó bocsi nem tudom a helyes nevét. Majd ma is hárommal kaptam. Mikor lefolyt es nem történt meg a szülés felhoztak a szobába. Mikor már nagyon erős fájdalmaim voltak kaptam nospas bódítós inyekciót fenékbe.
máj. 25. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!