Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akinek cukor miatt hetente...

Akinek cukor miatt hetente volt vérvétel, szülés után is kellett járni? Milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Most kezdtem járni és láttam hogy a papíron amin vezetik az eredményeket van egy rész ahol szülés utáni adatokat fogják majd vezetni. Most sem kellemes, de eljárok hetente. Érdekelne szülés után milyen gyakran lesz? Ma is kétszer szúrt meg a néni mire sikerült levenni :( és tű iszonyos vagyok. Reméltem hogy nem kell majd újszülöttel is ezt a tortúrat csinálni.

2014. aug. 8. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi a cukrod, hogy hetente kell járnod? Én magamnak mértem otthonival étkezések után, azt kellett vinnem a dokihoz. Az alapján lettem inzulinos is, ennek ellenére szülés után már senkit nem érdekelt a cukrom.
2014. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szülés urtán 6.héten rendes terheléses kontrollra kell menni, a diétát is addig kell tartani, ekkor kiderül elmúlt-e a diabétesz.
2014. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A babának lesz 3 vérvétel, ha minden rendben van, akkor neki ennyi. Neked 6 héttel a szülés után lesz terheléses cukorvizsgálat (mint ami a terhesség alatt is volt).
2014. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az vérvételen 7.8 lett a két órás cukrom. Azóta teljesen jó eredményeim vannak 4.6, 5.2 éves után.

Szegény babát is megfogják szúrni emiatt? Na majd utána kérdezek.

Nálunk mindenkinek kell járni hetente akinél 7nél magasabb lett a terhelés.

2014. aug. 10. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!