Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy választhatok orvost ha a...

Hogy választhatok orvost ha a Margit kórházban szeretnék szülni, de nem szeretnék magánrendelésre menni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Oda jársz terhesgondozásra, ennyi. Ha meg van, melyik az az orvos és sztk alapon rendel, akkor hozzá kéred mindig az időpontot, de ez nem feltétlen kivitelezhető is. A választott orvosnál szülni pedig csak megfogadással lehetséges, ami x összeg.
2014. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha oda tartozol kerületileg, akkor szülhetsz csak ott fogadott orvos nélkül.
2014. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ada Fábián válasza:

Érdemes figyelni a rendelést. Amúgy sokan dicsérik Dr. Magyar Attilát. Én is nála akartam szülni de sajna nem jött össze. Így Balogh Beatrixnél szültem és nem is fizettem semmit és nagyon nagyon kedvesek voltak!

Kellemes babavárást!

2014. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!