Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Csuka Ferenc Kecskemét?

Dr. Csuka Ferenc Kecskemét?

Figyelt kérdés
Vélemények róla? Tarifája?
2013. júl. 18. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemet nála szültem és a harmadikat is nála fogom. nagyon megértő, kedves,segítőkész. többször megkeresett nem csak akkor mikor "muszáj" volt benézni hozzám. EGy hónapot feküdtem bent visszatartáson, volt olyan hogy csak úgy benézett hogy hogy vagyok meert a kórházban járt de amúgy nem volt beosztva. Mindkét szülés beindulásakor hívtam és max fél órán belül ott volt. a másodiknál épp a vacsora mellől hívtam. Én nagyon meg vagyok elégedve vele. Nem pénzéhes egyáltalán. Csak ajánlani tudom!
2013. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Úgy hallottam,hogy Ő nem szabja meg,mennyit adj egy szülésér...Igaz ez?
2013. júl. 18. 15:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Én csak hallomásból "ismerem", Kecskeméten szültem,de nem nála. Csak jót hallottam eddig róla!!
2013. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
első vagyok, én nem pénzt adtam neki hanem ilyen jókora csomagot összeállítottunk, olyan 15e körüli értékben. Persze hallottam a kórházban olyan dokit aki előre megmondja mennyit kér... ő nem ilyen.
2013. júl. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon jó orvos. Még fiatal, és lelkiismeretes, nincs magától elszállva.
2013. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is eleinte hozzá jártam, végül inkább ügyeletes orvosnál szültem. Eleinte nem volt semmi baj, majd jöttek a gondok (magas vérnyomás és a túlsúlyom) és egyre nem törődöm lett. Így úgy döntöttünk, hogy akkor marad az ügyeletes orvos, mert bárki is lesz az, nem hittem, hogy nála jobb vagy rosszabb lesz, és még fizetnem sem kell.. Úgy is lett, se nem jobb, se nem rosszabb nem volt. Ennek 5 éve, azóta külföldön élünk, és mindig álmélkodva olvasom, amikor a kecskeméti dokikról és a tarifákról van szó.. Egy időben még dolgoztam is a szülészet-nőgyógyászati részlegen, így elég nagy fogalmam van róla, bár biztos azóta cserélődött néhány doki.
2013. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hűű...ez annyira nem jó hír,hisz túlsúlyos is vagyok,és alapból magas a vérnyomásom,14 éves korom óta szedek rá gyógyszert. Lehet el sem vállalna... :/
2013. júl. 23. 17:48
 8/13 Márhofer Dániel válasza:
0%
TE DR.CSONT AZ
2013. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves Dániel.Köszönöm az értelmes választ!
2013. júl. 26. 14:57
 10/13 anonim ***** válasza:

szia.nemtudom hogy még aktuális e a kérdés..

Én májusba nála szültem,nagyon jó doki :) a korterembe szinte én voltam az egyetlen aki a varratain ült,másnap már fel le rohangáltam a lépcsőn :Dügyeletbe szültem nála,ezért nem is adtam neki pénzt.viszont ennek ellenéle mikor a földszinten

összefutottunk megkérdezte hogy vagyok a babával :)

csak ajánlani tudom :)

2013. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!