Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12 hetes genetikai ultrahang...

12 hetes genetikai ultrahang vizsgálatra Kecskemétre szeretnék menni. Úgy tudom fizetős. Ezzel nincs is baj. Valaki elérhetőseget tud adni, hogy időpontot tudjak kérni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom itt nagyon részletes a vizsgálat. Esetleg még a baba nemét is megtudják mondani.
2021. ápr. 3. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

A 12 hetes genetikai UH vizsgálat állami intézményekben térítésmentes, a kötelező terhesgondozás része. Ha területileg nem oda tartozol, akkor viszont nem kötelesek elvégezni a vizsgálatot, ilyen esetben a lakhelyedhez tartozó intézménybe kell menned.

Természetesen egy rakás magánrendelőben és magánegészségügyi intézményben is meg lehet csináltatni a vizsgálatot, ezeken a helyeken fizetni kell érte.

2021. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magánrendelőben gondoltam.
2021. ápr. 3. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szuper. És szerinted hány magánrendelés van Kecskeméten, ahol csinálnak genetikai UH-t? Gondolom nem egy, nem kettő. Tehát kihez is szeretnél menni?
2021. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokásom ezt irni, de google!
2021. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!