Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek a nőgyógyász...

Szerintetek a nőgyógyász ilyen indokkal kiír tappenzre?

Figyelt kérdés

Kedden megyek a 0. egyben legelső uh-ra magán nőgyógyászhoz.7 hetes leszek akkor. Szeretnék már másnaptól tappenzen lenni, mert óvodában dolgozom pedagógiai asszisztensként (tehat 8 órába gyerekek között) és nagyon félek,hogy elkapok bármi vírust akar influenza vagy eppen a covid.így is egy hét alatt 2 szer volt covid tesztem mar...

a masik indok,hogy 4 évvel ezelött 9 hetes terhesen mélyvénás trombózist kaptam kismedencétől térdig, akkor sajnos el kellett vetetnem a babat. Most clexane-t szúrok amivel amugy is havonta kell mennem vérvételre. Amugy van egy 7 éves kisfiam aki anno császárral született.

Szerintetek ez mind elég indok arra, hogy 7 hetesen ki is írjon?



2020. okt. 9. 02:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt h a háziorvosom adott egy papírt amire a nőgyógyásznak rá kellett írnia h veszélyeztetett terhes v valami ilyesmi. Neked sztem nem kell semmit mondanod, a háziorvosod ilyen kórképpel rögtön felvesz. Nekem problémamentes terhességem volt, azért kellett h írjon rá valamit.
2020. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!