Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik beültetés után mikor...

Lombik beültetés után mikor mutatható ki a terhesség?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm lombik programban kb 2 hete esett át egy beültetésen.

( Mivel nem közeli ismerős nem akarom ilyen kérdéssel zavarni)

Mikor lehet már tudni hogy sikerült e??


2018. aug. 28. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Majd, ha elárulja.
2018. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni? Mindenki szurkol neki mert ez már az 5. próbálkozás de senki nem akarja idő előtt zaklatni kérdésekkel..
2018. aug. 28. 08:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahova én jarok ott a A protokoll szerint, leszivastol számított két héttel később van egy vérvétel, abból már lehet következtetni. Ez számít 4 hetes terhessegnek. Két héttel később, tehát 6 hetesen van egy ultrahang ahol azt nézik jó helyen tapadt e meg, van akinek ilyenkor már van szivhang, de itt meg nem szükségszerű, hogy legyen. Itt engedi el a meddőségi központ a kismamát.


Utána már lehet menni a saját orvoshoz, aki a szivhangot nézi, onnét tekintik a terhességet valóban sikeresnek.


Tehát a leszivastol számított két héttel később már jó eséllyel lehet tudni mi a helyzet.

2018. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Pont ezért nem kellene zaklatni kérdésekkel. Nincs rosszabb, mint egy nem sikerült lombik/vetélés után hallgatni a kérdéseket: na, összejött már? Hagyd, majd ha úgy érzi, úgyis elmondja....
2018. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszoló vagyok, több sikertelen lombik, inszem után nekem nagyon rosszul estek a kerdesek, nemhogy távolabbi ismerősöktol, de a családtól is. Mikor sikerült se mondtam el sokáig a nagyon kozeli családot, barátokat leszámítva.
2018. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat pont ezekert nem akarok en se kerdezoskodni tőle. Fel se hozom a témat, majd mondja magátol ha úgy dönt.
2018. aug. 28. 10:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját magamból kiindulva rajtam azért látszott milor sikerült és mikor nem
2018. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#6: Pont ezt mondtam az első válaszomban, ami szerinted rosszindulatú.

Nekem nem ismerősöm, hogy nagyon szerezett unokaöcsémék vannak/voltak ilyen helyzetben. Annyit tudtunk, hogy beültetésük volt, azt is, hogy mikor. Családi eseményen találkoztunk pár héttel később, akkor 7 hetes volt, de nem verte nagydobra, és senki nem ezzel volt elfoglalva, mert még lehet korai az öröm. Ez július közepén volt, jelenleg nem tudom, mi a helyzet, remélem jól vannak és megvan még mindhárom poronty. Ha úgy gondolják, hogy elmondják, akkor örülök, addig pedig csendben szurkolok, ahogyan lassan 10 éve teszem.

2018. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Elmeselem neked feleségemnel hogy volt. Első lombik sikerült, egyet kértünk vissza lassan 3 éves. Beultetes utan 13 napon mentünk vérvételre. 7,9,11,12 napon teszteltünk mint a veszett. Negatív volt. Úgy mentünk oda, hogy nem sikerült. A vérvétel viszont pozitív volt, HCG 201 Progi 190. Minden rendben ment.


Masodik lombik. Gondoltuk pici korkulombseg legyen a gyerekek között. 2 kértünk vissza. Már az 5 napon full pozitív volt a teszt. Mind a kettő megtapad. Elég komplikált egy terhesség volt de a 35 hét 3 napon egészségesen megszulettek. Lassan 15 hónaposak :) Mind a három gyerek lány :)

Az elsőnél a feleségem rengeteg vizet ivott a Beultetes után, volt hogy 6 litert. Femibion terhesvitamint szedett :) Nagy kalappal :)

2018. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!