Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Beültetés után...

Lombikosok! Beültetés után szednék e vitamint, csak a szükséges mennyisegben nem vagyok biztos.200 mg elég szerintetek naponta?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 400 mg-t szedtem naponta.
2013. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Orvos javaslatára vagy önszorgalomból?Szedem plusz a Gravidá-t is,abban is van.Ja,egyébként köszi a választ..
2013. máj. 26. 09:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Az orvos nem foglalkozott vele, hogy mit szedek. Utána olvastam, hogy nem árthat nagyobb mennyiségben sem. Ezen kívül én még 250mg magnéziumot is szedek, ez is segíti a beágyazódást, és folsavat. Gravidát is szoktam, de azt nem veszem be mindennap, csak heti 1-2 alkalommal.

Sok sikert!

2013. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked már volt vagy lesz a beültetés?Én is a gravidát szedem,az orvos javaslatára minden nap.Talán megpróbálom a magnéziumot is,baj nem lehet belőle.Holnap megyek az utolsó uh-ra,hétvége beültetés.Ha még előtte vagy,én is sok sikert kivánok Neked!
2013. máj. 26. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
400 az ajánlott.
2013. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már egy beültetésem volt, az nem sikerült. Hamarosan megyek újra "fagyibabásra", ha feléled.

Köszi!

2013. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a második..Megy a drukk ezerrel!!!Szerdán lesz a punkció,de sajnos ma találtak egy csomót a méhnyálkhártyán.Lehet,hogy elmarad a transzfer:-((Nagyon bizom benne,hogy felszivodik.A sitáborosoknak küldöm a pozitiv energiát,majd irj mi volt!
2013. máj. 27. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!