Remélem kapok választ a kerdesemre! Rendszertelen mensi? Babatervezes? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
26 eves no vagyok! 15 eves koromban jott meg eloszor a mensim azota rendszertelen! Elmentem egy magan orvoshoz , es o felirta nekem a norcolut 5mg tablettátt ! Amit fel is szedtem ! Hormon labort is kert tolem ! A 3. Es a 21. Napon kell mennem vervetelre. De viszont az a problemám van hogy ma (penteken) megjott a mensim es vasarnapra esik a a 3. Nap hogy menjek vervetelre ! De viszont vasarnap nem hiszem hogy barmelyik korhazban ezt megcsinalnak nekem! Higy ilynkor mi a teendo! Olvastam hogy menjek el ebbe a honapba csak a 21. Napos vervetelre es a kovi menszeszkor vettesem le a 3. Napit. De nem hiszem hogy megjonne kovetkezonek ! Valaki segitene ? Az orvosom nincs bent ugy hogy nem tudom mi tevo legyek! Koszonom elore is ha segitesz nekem!

ma 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Hétfőn menj. A vérvételnek nem 3. napi vérvétel a neve, hanem 3-5. napi. Hétfő még teljesen jó lesz, a 4. nap, ne aggódj.


Ugyanabban a ciklusban kell a két db vérvételnek megtörténnie.


A 21. napi pedig nem 21. napi vérvétel, hanem ovuláció után 7 nappal kell menni. Ez az átlagembernek 21-23. napi vérvételt jelent. Az átlagnak!

Nagyon nem mindegy, hogy te éppen abban a ciklusban kb. 15. napon ovuláltál, és elmész a 22. napon vérvételre, vagy a 18. napon ovulálsz és akkor 25. napon mutat értékelhető eredményt a vérvétel.


Tovább nem is sorolom, simán lehet 20. napon is ovulálni, na akkor a 21. napi vérvételnek pláne nem lenne értelme...

ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!