Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » FET beültetés utáni pihenés?...

FET beültetés utáni pihenés? Légyszi csak olyanok válaszoljanak, akik tapasztalatból beszélnek!A többi lent.

Figyelt kérdés
A sztorim röviden, 3 sikertelen inszem, 1 sikertelen lombik, most készülünk FET-re. Nagyon nagyon el vagyok keseredve, mivel a munkahelyemen egyre nehezebben tudom már megoldani, hogy a beültetések után, otthon maradjak pihenni. Egy éve járunk már meddőségibe, szabim már nincs. A munkám hajolgatásból és 4-5kg cipeléséből áll.A főnökömnek nem tudom elmondani, hogy lombikozunk, egyszerűen nem megy lelkileg.A beültetés napját kiveszem valami hülye indokkal, de másnap már mennem kell dolgozni(nyilván amennyire tudom, kímélem majd magam)! Járt már valaki úgy, hogy mindent a megszokott módon csinált, mégis sikeres lett a beültetés? Annyira azt hallom mindenkitől, hogy sokat kell pihenni...Rettenetesen el vagyok keseredve,hogy nem tudok majd pihenni és ezért nem fog sikerülni...

szept. 30. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én példából kiindulási erre nincs biztos recept. Eddig 6 beultetesem volt. Tényleg mindent is kiprobaltam. Feküdtem, kicsit pihentem, varostneztem, dolgoztam, sajnos egyik se jött be. Sokan lombikoznak tesoert ott azért kell hajolni emelni és mégis sok a siker.

Sok szerencsét kívánok!

szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, a választ is, és a jókívánságot is! 😊
szept. 30. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire hasznos vagy nem, de nekem speciel nem sikerült a teljes nyugi. Hatalmasakat sétáltam és mivel a kuytus elkapott valami gyomorrontásis kórt, így hajolgatnom is kellett, ha nem is súllyal... Sikeres lett a beültetés most 25hetes vagyok, szóval szerintem nem kell az ágynyugalom, habár a hajolva emelés sem az igazi, hátha konkrétan azzal is lesz tapasztalat.
szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 😊 Igazából a hajolást azt el tudom kerülni , viszont az emelést sajnos nem. Próbálok majd nagyon vigyázni😔
szept. 30. 20:52
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és nem mellesleg, Gratulálok a babához! 😊
szept. 30. 20:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a házidokid nem tud kiírni pár nap táppénzre a beültetés után?
szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem mehetek minden hónapban táppénzre. Nem hihető részemről, aki sohasem beteg . Nagyon rendesek velem, és átvágni sem akarom őket, de az igazat elmondani sem...
szept. 30. 21:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt szokta mondani a lombikos orvosom,hogy mindent csinálhatok ugyanúgy,ahogy eddig,de a maratont ne most tervezzem lefutni. :) A 4-5kg szerintem nem sok,főleg ha hozzá is vagy szokva. Aki 2.babáért megy,ugyanúgy emelgeti a nagyobb tesót is. Nyilván mindenki próbál óvatos lenni, de szerintem nem ezen múlik.
szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még hozzáfűznék, hogy próbálj guggolásból emelni dolgokat, ne hajolva vedd fel.
szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 igazából én is valahogy így gondolom, hogy amihez amúgy is hozzá vagyunk szokva, az nem árthat. Persze óvatosan 😁
okt. 1. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!