Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szeged meddőségi klinikán mi...

Szeged meddőségi klinikán mi a folyamat a telefonos konzultáció után?

Figyelt kérdés

Sziasztok, férjemmel már van időpontunk a Szegedi meddőségi klinikára októberre. Dr Wellinger Károly Doktor urat kértük.

Esetleg valaki letudná írni a tapasztalatait.

Telefonos konzultáció után megadják milyen vizsgálati eredményekkel kell visszamenni, vagy ott csinálják meg őket?



#vizsgálat #Szeged #meddőség #Meddőségi klinika
szept. 2. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En 1 eve hivtam fel oket es fel ev utan birtak volna fogadni az elso konzira.. elotte kuldtek tobb kerdoivet email ben amit ki kellett tolteni.. mire itt sorra kerultem volna mar a budai meddosegi altal varandos voltam :)
szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Gratulálok! örülök, hogy sikerült.

Ott hogy volt?

Ők megcsinálták neked a vizsgálatokat, vagy neked kellett megcsinálni, és visszamenni velük? :)

szept. 4. 08:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugy volt hogy szeptemberbe kertem idopontot december 4. Mar volt az elso konzi. Vinni kellett a hazassagi anyakonyvi kivonat masolatat mert csak abban az esetben finanszirozott.. maskeppen az elso konzi lett volna csak 200 000 forint. Kitoltotte az orvos a papirokat es kiirta az osszes vizsgalatot. 2 sperma vizsgalatnak kellett lennie de csak az egyiknek kell ott tortennie. Mi az elso konziig megcsinaltattunk egy sperma vizsgalatot plusz ultrahangot is. Igy a ferjemnek mar csak 1 mintaadas volt plusz 1 vervetel. Nekem volt vervetel, nogyogyaszati vizsgalat , tobb fajta kenet minta vetel, meg hataroztak a vercsoportot, mell uh. Es atjarhatosagi vizsgalat. Csak a mell uh tortent itt oroshazan tobbit mind pesten vegeztuk :). Mivel decemberbe itt volt az unnep igy akkor mar nem foglalkoztunk a vizsgalatokkal foleg hogy az elso konzi utan a ciklus diktal igy januarba kezdtem el a vizsgalatokat. Es februar 28. Volt az utolso ciklus elso napja itt kezdtuk a stimulalast. Marciusba mar nem jott meg :). Nyilvan nekunk minden rendben volt. Ha van barmi olyan elteres tovabb kuldenek szakrendelesre. Sajnos nem a mi esetunk a megszokott. Sok sok butor darabbal talalkoztunk akik mar sokadik inszemen es lombikon voltal tul
szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy leírtad. :)

Férjem már volt Szegeden kivizsgáláson, nála minden rendben találtak.

Nálam is ránézésre minden rendben talált a doki, de átjárhatóságim még nem volt, illetve hormonok még nem voltak nézve, kivéve a pajzsmirigy, ami kezelve van, de szerencsére a ciklusom naptár szerint mozog.

Aztán reménykedünk a legjobbakban, hátha nekünk is így sikerül majd. :)

Egészséges babavárást kívánok!

szept. 4. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legnehezebb az atjarhatosagi volt.. atjarhato voltam ... De hihetetlen fajdalommal jart..
szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt több mindenkitől olvastam, hogy akkor is írtóan fáj, ha átjárható valaki :(
szept. 6. 08:09
 7/7 anonim ***** válasza:
En amikor mondtam az orvosnak hogy ez mar elviselhetetlen akkor valamit csinalt/ mashogy csinalt es abba maradt. Kellemetlen fajdalmas volt de az a kibirhatatlan erzes elmaradt
szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!