Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt olyan akinek kevés alvás...

Volt olyan akinek kevés alvás mellett sikerült teherbeesnie? A munkám miatt 5-6 órákat alszok, örülök ha megalszom a 7 órát, illetve fizikai munkát végzek, a napi 15-20.000 lépés minden nap megvan. Lehet, hogy ezért nem sikerül a baba?

Figyelt kérdés

aug. 18. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom.
aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyitől nem jönne össze, akkor szinte nem is születnének gyerekek,főleg többedik gyerek. Hiszen sok helyen a nagyobb miatt nem igazán alszanak, és sokan dolgoznak fizikai munkát. Nekem két gyerekem született úgy, hogy 12 órában dolgoztam/ dolgozom osztályos ápolóként, 6 óránál többet pedig szinte sosem aludtam.
aug. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én felnőttként mindig keveset aludtam hétközben (de hétvégén igyekeztem azért pótolni).

Viszont 2-3 naponta futottam kb. 7-10 km-t, szóval a mozgás is megvolt bőven.

Hozzá kell tennem, hogy közel egy év alatt 3x estem teherbe, ebből egy missed ab és egy kémiai, de nem hinném, hogy fentieknek volt köze hozzá, inkább a magas szülői életkornak (35 voltam). Harmadjára sikerült 😀

A mozgás egyébként jót szokott tenni, kifejezetten ajánlott.

(Mióta próbálkoztok? Lehet, hogy csak nem volt eddig szerencsétek, de amúgy sem biztos, hogy nálad van a hiba, ha van is. Ha indokolt a kivizsgálás, akkor a legegyszerűbb a férfi oldallal kezdeni, mielőtt ilyesmit kezdesz belemagyarázni...)

Sok sikert kívánok nektek!

aug. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen múlt volna, nem lenne második gyerekünk. 🤷🏻‍♀️
aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló- köszönöm a válaszod. Egy kicsit megnyugodtam. Már kicsit unom, hogy mindig azon aggódjak, hogy alszom-e eleget, ne terheljem magam túl a munkában, megfelelően étkezzek.


3. Válaszoló- Neked is köszönöm. Lassan 1 éve próbálkozunk, a kivizsgálásokat elkezdtük.

Csak félek, hogy a munka miatt nem jött össze, de jelenleg nem vagyok abban a helyzetben, hogy munkahelyet váltsak.

aug. 18. 08:59
 6/11 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló- köszönöm.
aug. 18. 09:00
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Ne okold magad!

A leirtak mellett (3. vagyok) nekem nagyon stresszes, felelősségteljes munkám volt, nem volt ritka, ha a törvényben maximalizált heti 8 óra túlórát is túlléptem, állandóan a határidőkkel viaskodtam, mégis összejött a baba, pedig biztos voltam benne, hogy munkát kell váltanom, ha gyereket szeretnék.

Én ezek után úgy érzem, hogy ha jönni akar, akkor jönni is fog, remélem ez nálatok is beválik! :)

aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%

Dehogy mulik ezen …


Nover vagyok, szerinted hany lepest teszek meg egesz nap ? Emelett 13 oras muszak, plzsz 2 *1,5 ora utazas.


Egyebkent egy felnottnek atlag 6 ora alvas eleg, nem vagy mar csecsemo.

aug. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pont így estem teherbe. A lányomat elég nehezen lehetett lerakni, 11-fél12 volt mire eltudtam feküdni és reggel 4-kor keltem. Többnyire állómunkám volt és mégis jött a második gyerek. Szerintem nem emiatt van, majd a kivizsgálások kideritik. Drukkolok, hogy mihamarabb teherbe tudj esni.
aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alvás mennyiségének nincs köze hozzá. A második gyerek össze sem jött volna, ha ezen múlik. Amúgy max a munkahelyi stressz befolyásolja.
aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!