Volt e olyan aki alacsony progeszteron szint miatt(ezáltal kimaradt menzesz) kapott hüvely kúpot( én utrogestan 100mg) És ha igen miután teherbe estetek a 25.nap után is tovább kellett szednetek a kúpot vagy nem?

Figyelt kérdés
Csak mert en tudomásom szerint ha annyira alacsony a progi szint akkor pótlás nélkül elmegy a baba..nekem pedig az orvos akihez egyelőre járok,azt mondta,hogy addig amíg ő nem állapította meg a terhességet addig tegyem le aztán ő megnézi kell e tovább használnom! Előre is köszönöm ha valaki ad választ és ír egy -két tapasztalatot !

júl. 18. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
En az inszem napjatol kaptam.. ugy hogy megfelelo ertek volt.. megis tobbszor probaltam abba hagyni es mindig verzes volt.. most vagyok 20 hetes es 1 hete hagytam abba vegleg.. de csak csak pecsetelek. Sajnos ha ugy vagy mint en aki oeteerest kovetoen mar 8 nappal barnazott.. akkor hiaba minden :/.
júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha alacsony a progeszteron és nem jön meg a menzesz, akkor ovuláció se volt, azért alacsony a progeszteron.

Azon meg nem fog segíteni a pótlás, mivel ovulációt nem csinál….

júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Az én esetem igazából röviden,hogy már 1 éve lesz most hogy próbálkozunk és csak most derült fény 2 honapja arra,hogy alig van progeszteron a szervezetemben! Tavaly szeptember óta magatol nem is volt menzeszem csak ha norcolutot kaptam! Vannak apróbb cisztaim, viszont a vérképem szerint minden más hormonom tökéletes! Norculut szedését követően a 15.napon kellett elkezdenem, most tartot a 21.napon

Nem fűzök sok reményt ,hogy már most sikerüljön ,de aggódom az orvos miatt,így hogy azt mondta ugyanúgy tegyem le ha van baba akkor is! Ezért is voltam kiváncsi mások tapasztalatára!

júl. 18. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán keress egy értelmes orvost. Ha csak norcolutra van menzeszed, akkor nem ovulálsz. Tonnaszámra is szedheted a progeszteront, ovuláció nélkül a büdös életben nem leszel terhes.
júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kellett szedni, de nekem nem volt annyira alacsony. Volt minden alkalommal ovulaciom is, meg meg is jött csak néha barnáztam. Összességében alacsony volt a progeszteronom ezért nekem mindkét terhességben szinte végig szedni kellett a pótlást. Amíg erre nem jöttek rá volt 3 vetélésem
júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
júl. 24. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!