Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi idő telik el a lombik...

Mennyi idő telik el a lombik programban az első konzultációtól az első beültetésig?

Figyelt kérdés

Jelentkeztünk már, elküldtük az jelentkezési lapot, leleteket. Férjem teljes andrológiai kivizsgáláson esett át, aminek a végeredménye, hogy az inszeminációt kihagyva egyből a lombikot ajánlja. Nekem is megvolt már teljes nőgyógyászati, endokrinológiai kivizsgálás.

Kaptunk időpontot egy telefonos konzultációra októberre. Utána még gondolom lemennek a közelező vizsgálatok stb. De mikor történhet meg tapasztalatok alapján az első beültetés?


júl. 11. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi tavaly júniusban voltunk először Kaposváron. Augusztusban volt az első inszem, szeptember második, november harmadik, január negyedik. Február közepén kezdtük a lombik stimulációt. Március elején volt a leszívás és beültetés. Szerencsére sikerült.
júl. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez intézményenként változó. Hallottam már olyat is hogy hónapokat várt valaki inszemre is.

Szerintem lépj be annak az intézménynek a csoportjába ahova járni fogsz. Ott fogsz tudni igazán hiteles infókat kapni. Mert hiába írom hogy nekem 5 hónap ha máshol három megint máshol 7.

júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is intézmény függő. Mi is kaposváron voltunk. 2021 márciusban volt az első konzultációnk, májusban az első inszem,majd júliusban a második. Augusztusban kezdtük a lombik stimulációt,szeptemberben volt a leszívás és beültetés,szerencsére sikeres volt. 2022-be meg is született a kislányunk.
júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jó hallani, hogy csak a bekerülés sok idő, utána már halad rendesen. Jelentkeztem a facebook csoportba is.
júl. 12. 12:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez melyik intézet, de nem hangzik jól. Ahol először telefonos konzultációval húzzák az időt az nem jó jel.


Mi Tapolcán voltunk, ott ilyen előzményekkel októberre már benned lenne a baba.

Kaposvár is a gyorsak közé tartozik.


Forgáchról, Sote2-ről és Szegedről tudom, hogy időhúzók, de annyira, hogy van, hogy azért kell halasztani a kezdést, mert lejárnak a leletek, mire kezdhetnének.

júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Budapestiek vagyunk, így választottuk a Forgácsot. Várható hogy oda több idő bekerülni. Viszont egy másik kérdésnél azt írták, hogy ha bent van az ember utána már pörög. Már kevesebb mint 3 hónap, addig szerintem máshol se kapnánk időpontot. Meg 1 hónap miatt nem szeretnénk utazgatni Tapolcára vagy Kaposvárra.
júl. 12. 23:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha te a Forgáchban vagy teljesen mindegy mit írnak itt a Kaposváriak, nem releváns számodra. Nem 1 hónap lesz a különbség abban, hogy mikor lenne Kaposváron és mikor lesz a Forgáchban beültetés, de az is igaz, hogy a Forgáchot sokan dícsérik, mert alaposabbak - elvileg...


De ha az időfaktort nézzük én mások tapasztalata alapján teljesen biztos vagyok benne, hogy a Forgáchban októberi telefonos konzultáció al idén már nem lesz beültetésed, míg Tapolcán vagy Kaposváron már a másodikon is túl lennél jövő januárig,ha az első nem sikerül. Nem azért írom, hogy most akkor menj Tapolcára, hanem azért, hogy ne azt vedd alapul, amit itt kaptál válaszokat, mert nagyon nagy az eltérés intézmények között.

júl. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7

Azért írtuk neki, hogy lépjen be az adott intézmény csoportjába.

Viszont idén már Kaposváron sem lenne semmi, mert mikor márciusban voltam leszíváson akkor volt kiírva, hogy következő időpontot 07.02-án adnak októberre.

Úgyhogy azt mondom ha októberben telefonon konzultál akkor februárnál előbb nem lesz semmi. Novemberben elkezdi a vizsgálatokat, decemberben megáll az élet. Februárban csak lesz valami.

júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Na igen, ebben is különböznek az intézmények, van ahol augusztusra és decemberre is teljesen leállnak. Tapolcán csak leszívás és beültetés nincs 2 ünnep között, UH követés van, szóval csak nagyjából 2 hét van amikor nem indítanak stimulációt. Nyáron helyettesítik egymást az orvosok, nincs olyan, hogy szabadságon van az orvosod, úgyhogy csak 1 hónap múlva kezdhetsz.
júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2022 októberében jelentkeztünk a Budapesti Kaáli-ba, 2022 decemberében volt a legelső konzultáció.

Az első beültetés 2023 decemberében volt, a második 2024 áprilisában.

Egyik sem sikerült. Nálunk a problémák miatt az inszemináció kimaradt.

júl. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!