Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Napi hány mg inositol beviel...

Napi hány mg inositol beviel a hatásos adag?

Figyelt kérdés

IR okozta fogyási nehézségre


Melyik márkát ajánlanátok?


jún. 20. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Innofolic prémium 2 cs./ Nap amit nekem javasolt a belgyógyász.


Baromi drága sztem és nekem nem is hozta a várt hatást a sima Innofolic sem az első gyerekem előtt se már, így én az ajánlás ellenére inkább alapból váltottam WTN-esre + C, D, terhes vitamin + omega3 és Q10.

Sajnos azt kell hogy mondjam, ezek (legyen 5e Ft vagy 30..) max támogatják a fogyást meg a teherbeesést, de a diéta + sport fog csak és kizárólag segíteni (már ha ez okozza a meddőséget..)


2*2g-ot ittam eleinte majd 1*2g-ot.


Én 25 kg-ot fogytam (105-től 80-ra.) de itt megállt.

Terhes nem lettem, továbbra sem de szerintem ennek inkább a korom az oka, nem a 42es méretem.

jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Diéta és mozgással fogytánl?

jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2, nem nem fogyok.

Ugyan átrakták ide, nem teherbeesési probléma miatt szedném, hanem mert GDM terhesség után IR-es lettem. Soha előtte nem volt súlyproblémám, most meg egyszerűen semmitől nem indul be.

jún. 24. 06:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Szoptatsz?
jún. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már 1 éve nem.
jún. 25. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg voltál belgyógyásznál? Mennyi felesleged van? IR diétát tartod? Mozogsz? IR-re kapsz gyógyszert? Mercformin? Saxenda, ha nagyobb a felesleg szóba jöhet? PM rendben van?
jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!