Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovitrelle inekció után mikor...

Ovitrelle inekció után mikor kell a kúp?

Figyelt kérdés

Sziasztok. szedtem clostylbegitet 2.naptól 5 napig 2x1-et. 12 napon voltam uh ahol bal oldalt 24, 14, 13 és több 10 mm tüszőt láttak. Orvos azt mondta reggel adjam be az Ovitrelle inekciót.

(apa hetezős munkába jár) így csak reggel 8 fele voltunk együtt 10 fele adtam a szurit a hasamba.

Viszont azt nem mondta az orvos (felse veszi a telefont és sms re se válaszol) hogy a cyclogest kúpot mikor kell elkezdeni és meddig.

kedd reggel adtam be a szurit most van csütörtök.

Addig míg nem válaszol az orvos ne használjam vagy igen?! teljesen tanácstalan vagyok, és felvagyok háborodva az orvoson (állami, de eddig mindig felvette es valaszolt).

abból az egy együttlétből lehet esélyünk valyon?



#meddőség #tüszőrepesztő #Clostilbegyt #Cyclogest #Ovittrelle #petesejtstimuláció
jún. 20. 13:37
 1/2 A kérdező kommentje:

jah azt még elfelejtettem írni, márciusi hsg szerint a jobb oldalam teljesen elzáródott a balt megnyitották ezért írtam csak a bal tüszőket, de jobb oldalon is lett 3 szép és kettő pici :)

viszont két napja rendesen érezhető hasi szurkák és görcsök vannak, szóval szerintem hatott a szuri…

de azt se tudom, hogy vissza kell e menni ellenőrzésre vagy sem… rosz ez a bizonytalanság

jún. 20. 13:39
 2/2 anonim ***** válasza:
Nalunk ugy volt hogy vasarnap kellett a szuri es csutortokon mar az elso kup
jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!