Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi ideig van esély, hogy...

Mennyi ideig van esély, hogy műtét nélkül kitisztuljon a dolog?

Figyelt kérdés

Van valami dátum (pl 6+5) amíg várnak hátha megy magától és utána biztos műtenek? Valószínűleg elhalt a terhesség. Pénteken megyek orvoshoz. Akkor lesz 6+0. Magánba szoktak ilyen műtétet csinálni?


Köszi


jún. 18. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy elhalt?

Betöltetlen 11.héten mentem be az ügyeletre mert akkor már ömlött a vér.

4.héttől nem fejlődött jól és az elejétől vérezgettem/ömlött.éppen milyen kedve volt.

Nem sikerült magától megoldódnia.a lelki részéről ne is beszéljünk

jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem erősödtek rendesen a tesztek.
jún. 18. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetesen ment el, nem kellett műtét.
jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 babyboom567 ***** válasza:
75%

A terhességi tesztnek NEM kell erősödnie, nem az a dolga.

Voltál egyáltalán dokinál terhesség megállapításra?Vagy csak öndiagnosztizálsz?Van bármi tüneted ami arra utal,hogy elvetéltél?

jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mivel eddig még semmit nem látott volna nem voltam. Most péntekre kaptam időpontot. Öndiagnosztizálok, mivel itt is és más fórumon is feltettem képet a tesztekről és mindenhol azt kaptam többségében hogy ennél erősebbnek kell lennie már és ne reménykedjek. Napok óta nem alszok kb és arra jutottam könnyebb lesz így feldolgozni és max pozitívan csalódni mint ott a dokinál összetörni vagy akkor mikor elönt a vér. Sokáig akartam hinni nagyon.


Most elfáradtam és inkább felkészülök a legrosszabbra.

jún. 18. 21:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Néha picit fájdogál a derekam meg a hasam. Ennyi a tünetem.
jún. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!