Anti-Müllerian hormon 29 évesen 1,4 ng/mL Nagyon rossz, igaz?

Figyelt kérdés

jún. 4. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem nagyon értek hozzá, de szerintem nem. Az biztos, hogy ennél kisebbel is estek teherbe. Nekem 42 évesen 1,27 volt, azt mondták, az koromhoz képest jó. (Ja, és most terhes is vagyok.)
jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Nézd, az tudnod kell, hogy ez nem egy kőbe vésett érték, és nem is folyamatosan csökkenő. Vegyük az én példámat. 1,97 ng volt 37 évesen, 39 évesen meg 2,98. Tehát hiába lettem idősebb, nőtt.
jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ja, és még annyi, hogy szerintem nem kell aggódnod az 1,4 miatt. Milyen apropóból csináltattad a vizsgálatot? Nem jön a baba, vagy csak te voltál kíváncsi?
jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Alacsony a korodhoz képest picit, de bármi lehet ezzel még. Nekem 26-27 évesen volt 1,6 és ezután rá egy évre már csak 1,3. Nálam az FSH az elsőnél 10, utána meg már 13 körül volt, nekem azt mondták korai petefészek kimerülés. Én inkább attól ijedtem meg, hogy ha későn 35+ akartam volna családot, akkor már semmi se lett volna? :/ Nálunk végül 2 év 3 hó után sikerült teherbe esni spontán pont a meddőségi kezelések előtt. Majd utána a másodikkal nagyon hamar. Doki mit mondott?
jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2 éve próbálkozunk gyerekkel, hogy össze jöjjön...

Eddig úgy voltunk vele, hogy ha nem sikerül, akkor majd következő hónapban, de eltelt azóta 2 év, így csináltattam tesztet..

jún. 4. 22:19
 6/9 A kérdező kommentje:

Doki még semmit nem mondott, holnap hív szerintem... Ma este kaptam meg a leletemet...

Kivagyok :( :/

jún. 4. 22:21
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

De most miért vagy ki? Azt értem, ha rossz, akkor nem sok időd maradt próbálkozni. De a jelenlegi 2 éves sikertelenséget biztos nem ez okozza, mert nem azt jelenti, hogy most nincsenek petesejtjeid, hanem kifogyóban a készlet. Ennyivel simán lehetnél terhes. Mondom, nekem kevesebb volt és 2x is 5.próbálkozásra sikerült. Mindig volt ovum.

Ennyi idő után már többre mennél meddőségivel, mint találgatással.

#1

jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen nekem is ennyi volt az AMH (1,49), az FSH az egekben (18), majdnem egy év próbálkozás és egy missed ab után, kész voltam, hogy korai petefészek kimerülésem van, sosem lesz gyerekem... A teszt elvégzése után egy hónappal már terhes voltam, aztán 7 évvel később újra (spontán, harmadik próbálkozásra). Azóta se nézettem, nem tudom, így 36 évesen mennyi lehet az AMH-m, de a két egészséges gyerekem a bizonyíték, hogy ennyivel bőven lehetséges a teherbeesés.
jún. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek 0 az AMH, 100-as FSH-val. A tieiteket még lazán lehet szépíteni vitaminokkal meg életmódváltással. De ekkora AMH nem jelenti azt, hogy holnaptól nincs normális peteérés.
jún. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!