Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A leválasztás utáni hanyadik...

A leválasztás utáni hanyadik hónapban sikerült a második gyermek, akinél feltételezhetően a szoptatás volt a gátló tényező a teherbeesèsnél?

Figyelt kérdés
Az első gyermekünkre kb csak rágondoltunk is jött, a másodikra viszont régóta várunk. Leválasztottam a fiam is hátha a szoptatás gátol (meg amúgyis terhes volt már számomra a dolog), de úgy tűnik ez sem segített, bár csak egy ciklus telt el az elválasztás óta.
máj. 18. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most járok a harmadik ciklusban azóta, eddig csak kémiai terhességek voltak. Ki tudja most hogy alakul.
máj. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

2. hónapban. Fél éve próbálkoztunk a második babával, akkor még a nagyobb viszonylag sokat szopizott. Éjszakára választottam csak le, és meghagytam a reggeli ébredős, estére elaltatós, tehát napi 2 szopizást, és attól számítva a második hónapban már össze is jött. Szóval nálunk ennyi is elég volt szerencsére (amúgy utána ez a két szoptatás a terhesség ~30. hetéig velünk maradt, na addigra már tényleg muszáj volt elvennem tőle, elment a tejem és a semmit szívta, iszonyú kellemetlen volt).

Bár hozzátenném, hogy az első gyerek a 9. próbálkozós hónapban fogant meg, szóval simán lehet, hogy nálunk nem _csak_ a szoptatás volt az akadályozó tényező, de gyanús, hogy az éjszakai elválasztás utáni ciklusom is más volt, meg hát az, hogy utána már sikerült is, volt köze a dologhoz.

máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
6hónapig próbálkoztunk szoptatás mellett, majd leválasztás utáni 2.hónapban lettem terhes
máj. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek már ebben, hogy a szoptatás befolyásolja. A második alig akart összejönni, pedig egyáltalán nem szoptattam. A harmadik rögtön sikerült, pedig szoptatok. Már nem tudom min múlik a siker. Talán a másodiknál nagyon rágörcsöltem.
máj. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoptatás mellett lettem terhes a másodikkal, második próbálkozós hónapban.
máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5, tehát nálad nem volt a szoptatás gátló tényező.
máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!