Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kedves lombikosok! Szerintetek...

Kedves lombikosok! Szerintetek FET előtt, a méhnyálkahártyát építő domináns tüszőből kiszabaduló petesejt, ha természetesen megtermékenyül van esélye beágyazodni?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz FET ha minden jól megy. Az orvosom múlt héten két domináns tüszőt látott, amire megkaptam a repesztő szurit és utána voltunk együtt. Lehet buta kérdés, bízom a fagyibabáimban ( 2- t kapok vissza) de felmerült bennem és az orvostól már nem tudtam megkérdezni.

2022. júl. 18. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van esély rá, nekem a doki is mondta, hogy otthon próbálkozzunk majd. Nekem 3 tüszőm volt legutóbb, és 2-őt ültettünk be. Így lett volna ötszörös esély. Kérdeztem a dokit is, hogy ez nem veszélyes így (naívan gondoltam, hogy mi van ha mind az 5 sikerülne). Mondta, hogy mindig javasollják az együttlétet.

Nekünk sajnos csak kémiai lett ebből a lombikból. Eléggé csalódottak voltunk ( ez volt az 5.lombikunk).

Viszont idén spontán sikerült🥰 most vagyok 19 hetes várandós. Reméljük a legjobbakat😊

Szurkolok, hogy nektek sikerüljön most ez a lombik🤞🤞🤞🤞🤞

2022. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huh köszönöm és gratulálok..... Azt hittem ez tényleg hülye kérdés mert a doki nem is említette. Ezek szerint mégis csak van létjogosultsága😅
2022. júl. 18. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!