Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik alatt megjön a mestruác...

Lombik alatt megjön a mestruáció progeszteron mellett ha nem sikerült, vagy addig nem amíg szedem?

Figyelt kérdés
Tegnapi napon volt egy nagyon halvány barnás folt a tisztaságin, ma pedig a wc papíron minimális nagyon pici piros pöttyök a kúpban ami kifolyt. Pénteken kellene tesztelni, de most eléggé elkeseredtem:-(

2020. júl. 28. 11:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ma voltunk dokinál. Hát nem kaptunk igazán jó híreket😔 Van szabályos petezsák, de embriót még nem lát benne. Doki szerint már kellene, hogy legyen mert 5 napos embriók lettek beültetve, és mivel tudjuk a pontos időpontot is ma vagyok 6hetes 3 napos. Azt mondta lehet nincs sok esély😔 de nem igazán értem mert itt a gyakorin is, meg máshol is azt írják sokszor, hogy csak a 7.vagy 8.héten látható/hallható. Szerdán kell vissza menni, de eléggé elkeseredtünk🥺 Ja és a vérzés meg valószínűleg a másik petezsák miatt volt, de az meg felszívódóban van.
2020. aug. 14. 17:41
 12/14 anonim ***** válasza:
Kívánom hogy jól alakuljon minden! 🙏🙏
2020. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi😔
2020. aug. 15. 06:33
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem sikerült😔😔😔 Üres maradt a petezsák. Most be kell induljon a spontán vetélés😔
2020. aug. 19. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!