Május 25.volt az utolsó vérzés most a telo alkalmazás ha jól szamitja mivel jelölni kell mikor megjön akkor most 13.kelett volna megjönnie és még semmi.. 49napokra szokott jönni és még semmi.. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Teszt negatív, tünet nincs hogy terhes lennék.. Mikor érdemes tesztelni kb
2020. júl. 17. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem már rég el kellett volna menned nőgyógyászhoz. A 49 napos ciklus nem "normális.
2020. júl. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hosszú ciklussal előbb gondolnék hormonproblémára. Menj el vele orvoshoz mert ez nem normális. Nincs benned hcg, terhes biztos nem vagy.
2020. júl. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál már..irt gyógyszert fogamzásgátlót de mivel nem jön meg nem tudom elkezdeni.. Cisztám van az biztos és mivel néha igy neha pont 30napra jön meg ezért is irattam gyógyszert hogy álljon be..de most nem tudom mi lehet mert peteérés volt és sex is igaz megszakitva.. Csak hát az semmit nem jelent..
2020. júl. 17. 08:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt negatív akkor nem vagy terhes. A ciszta miatt nem jön meg. Én is pont így jártam, írattam fog.gátlót rendszertelen vérzés és ciszta miatt, és vártam a mensest, hogy el tudjam kezdeni. 63 nap volt a leghosszabb ciklusom. Vénusz cseppet kezdtem inni es Aviva tornáztam, 4 nap után megjött, el tudtam kezdeni a gyógyszert.
2020. júl. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ha negativ nem vagyok terhes.. Nyilván tudom értelmezni a tesztet.. Köszi a választ 4-es.. 7 éve nem szedek fog. gátlót lehet e miatt is ilyen össze vissza jön meg..
2020. júl. 17. 08:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Be ne szedjétek a fogamzásgátlót ilyen ciklusokkal! Elfedi a problémát és később még nehzebb less rendbehozni. Nőgyógyász helyett irány egy becsületes endokrinológus. (Ebbők sajnos kevés van.)
2020. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35 napos ciklus felett már nagy az esélye, hogy nincs spontán peteérésed, a terhesség esélye így minimális. Valószínűleg a ciszta kavar be.
2020. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!