Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik beültetés után mikor...

Lombik beültetés után mikor lehet házaséletet élni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérdezd meg orvosod, erre ő biztosan határozott választ tud adni, már csak azért is, mert kezelt téged és ismeri az esetlegesen előforduló komplikációkat.
2010. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia

nekünk a 12. hét betöltéséig nem javasolta az együttlétet. utána lehetett.

2010. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt javasolta, mármint a 12. hetet. De párom nem tudott várni de nem lett baj, de inkább a dokit kérdezd meg, de a tesztelést mindenképp ki kell várni. Addig semmiképp. Ha szexeltek is a két hét után akkor is csak úgy, hogy neked ne legyen orgazmusod mert az méhösszehúzódásokkal jár és elmehet a baba de ezt csak azért írom mert nekem is ezt mondta a lombikos doki.Kitartás:-))
2010. júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na, ere voltam kíváncsi, merta papíron az volt, hogy már másnaptól lehet házaséletet élni, és a doki azt mondta, hogy lehet is. Na most akkor mi is van?
2010. júl. 11. 20:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre , bocs
2010. júl. 11. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!