Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mitől lehet? Mi ez az...

Ez mitől lehet? Mi ez az érzés? Ma volt olyan,amikor nagyon fájt a méhem,és a petefészkem,és nem tudtam tovább menni,meg kellett hogy álljak...

Figyelt kérdés
2hónapja volt egy ab-om.(sajnos ugy indult hogy megtarjuk,közben jöttek dolgok,amik miatt nem volt lehetőség egy baba nevelésére) multhéten is együtt voltunk,és előtte két hétvégét,de egy éjszaka alatt többször is,együtt voltunk.A mensinek kb huszon valahanyadikán kell jönni.De ma volt olyan,amikor nagyon fájt a méhem,és a petefészkem,és nem tudtam tovább menni,meg kellett hogy álljak,mert annyira éreztem hogy van méhem,és petefészkem.Nem is tudom milyen érzés volt,mintha szúrt volna,de közben tompán is fájt.És most is érzem hogy van petefészkem,de nem fáj annyira,mint délelőtt.Csak megszakitással voltunk együtt.A fejem is napok óta fáj,és nem állitja ki a gyógyszer sem. Szerintetek ez mitől lehet.A férjem azt mondta hogy vegyek egy tesztet.De én azt hallottam hogy ab után,még a szervezetben benne van a terhesség.Ha vennék egyet,mit mutatna ki? Most már adott lenne minden,ami egy babának meg kell hogy adjunk.Ne pontozzatok le,létszi.Előre is nagyon szépen köszönöm.
2008. nov. 13. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Vegyel tesztet, aztan majd meglatod hogy terhes vagy-e. De hogy egy abortusz utan benned marad a terhesseg, vagy mit irsz, nem is ertem igazan, mert ilyen nincs, es nem tudom hogy ezt ki mondta neked, ez valami babona, hobort, vagy micsoda????

Ha nem mulik a fajdalmad, es terhes sem vagy, akkor menj el a nogyogyaszhoz es majd o megmondja mi lehet az amit erzel.

2008. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mármint nem konkrétan a terhesség,hanem a tünetei,tehát a szervezetemben.köszi a választ.
2008. nov. 13. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Ab. után a hcg az ami egy darabig kimutatható a szervezetedben, de ez csak 2-3 hétig van, 2 hónapig semmiképp! Nemvárt napon tesztelj, addig meg türelem:)
2008. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2008. nov. 13. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!