Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy hívják azt a tesztet ami...

Hogy hívják azt a tesztet ami kimutataja a terhességi hetek számát is? Hol lehet kapni, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Arra a papír korongra gondolsz ami alapján a doki számolja a heteket? Azt nem tudom, hogy kapni lehet-e ilyet valahol, de jó pár éve pl. a Kismama újság mellett volt ilyen ajándékba. Találtam egy online változatot:


[link]

2010. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, én terhességi tesztre gondoltam ami a terhességel együtt azt is kimutatja hogy hány hetes vagyok.
2010. júl. 10. 15:06
 3/9 anonim ***** válasza:
gyógy segédeszköz bolt 39.500 ft-ba kerül
2010. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jajj dehogy de buták vagytok clearbule digitális terhességi teszt egy darabos 2 500 körül van.
2010. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


De a tesz veszen is szokott lenni.

2010. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen clearblue-ra gondoltam.

Köszönöm

2010. júl. 10. 15:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Én már betöltöttem a 15. hetet (elvileg) és ha kipróbálnék egy ilyet akkor azt is meg tudná még mutatni?

Vagy ez inkább az elején használandó?

Csak azért mert úgy estem teherbe hogy még nem volt mensim (szoptattam)és így csak a méretéből mondják hogy ennyi meg ennyi idős és kíváncsi lennék ez a teszt mit mutat.

Szerintetek?

Ja és bocsi az offért,de tökre örülök hogy föltetted a kérdést mert még csak hallani se hallottam ilyen tesztről.

Köszi.

2010. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
NEm, azt már nem mutatná, mert azt hiszem a 4. hétig írja ki a beágyazódástól számolva.
2010. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én itt olvsatam róla,nkem is pont azért lenne jó mert én is szoptatok és kimutatná hány hetes lennék ha teherbe esnék,nekem is össze vissza jön meg.De hát úgy néz ki csak az első pár hetet tudja kimutatni.
2010. júl. 10. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!