Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leleht terhes a barátnőm?...

Kérdez felellek kérdése:

Leleht terhes a barátnőm? Mekkora az esélye? Megvolt az első aktusom a barátnőmmel. Mikkor éreztem hogy "JÖN" kivettem. És nem ment bele. Majd 10- perc múlva megint megismételtük. Akkor már nem mentem el. Mert hamarabb abba hagytuk.

Figyelt kérdés
Mekkora az esélye annak hogy be ütt a gyerek? Teszem hozzá hogy ez volt az első mindkettőnk nek JA ÉS NEM VÉDEKEZTÜNK.

2019. júl. 4. 01:19
 1/10 anonim válasza:
95%
Elég kamunak érzem, de ha mégis igaz. Teszem azt ki nem szarja le, hogy első volt mindkettotoknek? Védekezni mindig kell, ha ennyire be vagy szarva, hogy beüt a gyerek. Remélem terhes és talán tanulsz a leckebol ha nem akarsz kistesot a kolkodnek. Ilyen eretleneket...
2019. júl. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Vannak alkalmas napok, a peteérés napja ilyen. Másnapra a pete elpusztul, ha nem termékenyült meg, azt pedig azok a spermiumok végezhetik el, amelyek aznap, esetleg pár nappal korában jutottak be. A többi időszakban a teherbeesés valószínűtlen, de nem kizárt. Minden előfordulhat, az is, hogy az utcán balesetet szenvedsz, mindennapos eset, mégis elindulsz. A kockázat jelen van, és ahogyan körülnézel, hogy elkerüld a balesetet, ugyanúgy védekezz is, hogy ne legyen terhes a barátnőd.
2019. júl. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen, lehet terhes..
2019. júl. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

10 perccel később visszadugtad a spermás farkad, és bőven végigkented belül előváladékkal. Majdnem annyi esélye van, mintha elsőre beleélvezel.

Nem ő lesz az első, aki a szüzessége elvesztésekor esik teherbe.

Van fölös 40 ezred abortuszra?

2019. júl. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Jaj, megint egy idiot, aki lábon hordja ki az agyhalál!
2019. júl. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Csak dicsekedni akart hogy neki 10 perc mulva újra felállt.

Bárcsak annyi lenne az iq szintje mint tesztoszteron szintje...

2019. júl. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tapasztalatod a megszakításos közösülés kapcsán 0, így simán meg lehet az esélye, hogy az első alkalommal sem vehetted ki időben. Most nem bántásképpen, és persze vannak kivételek, de kell hozzá némi "gyakorlat", hogy úgy vegye ki a férfi időben, hogy egy csepp sem jut a partner hüvelyébe. Ha pedig nem mostad meg a péniszed és úgy beletetted ismét, a húgycsőben lehetett maradék sperma ami a második aktusi előváladékkal simán megtermékenyítheti. Csúnyán hangzik, de ez az igazság.
2019. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kössza válaszokat.. NEm lettem okosabb De remélem.. hogy nem lessz az.. Tenultma az esteből és sokatimátkoztam azóta... Hibázni kel hogy tanuljunk belőle.. én már inentől kezdve mindíg védekezek.. És köszönöm a válaszokat mind a jókat mind a rosszakat
2019. júl. 8. 01:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Tinipapiság se rossz nézd a jó oldalát együtt járhatok az iskolába anyuka, apuka és a kis gyerkőc...
2019. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy látod már ezt a választ de azért kíváncsi vagyok, hogy mi lett. Egyébként a csapból is az folyik (ami nem rossz), hogy MINDIG védekezni kell. Akkor ti miért nem védekeztettek? Amúgy igen lehet, mert ha visszadugod a spermás farkad a lányba akkor már inkább ne vetted volna ki, mert ugyanott vagytok
2019. aug. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!