Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Ha igen,...

Lehetek terhes? Ha igen, mikor derül ki biztosra?

Figyelt kérdés
Hétvégén, pénteken szombaton elfelejtettem beszedni a bogyót.Utána sokan azt mondták folytassam csak, majd ha elfogy dobjam ki a levelet a rajta maradt 2-vel, meg fog jönni, utána újrakezdem.Tegnap viszont egy kis barna foltot vettem észre a bugyin, de nem lett belőle vérzés, mára elmúlt.Ez mit jelent?A hormonoktól azt hitte a szervezetem, hogy meg kell jönnie és ezért lett a folt, de lehet közben terhes vagyok?Ma megyek dokihoz, mit fog tudni mondani?Köszi a választ.
2008. nov. 13. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A barnázás lehet a beágyazódás jele. Ráadásul ha mondjuk péntektől számítjuk, akkor 6 nap telt el, vagyis elvileg ez is kb. stimmel. Vagyis lehetsz terhes, de ez is csak egy lehetőség a sok közül. Azt se ártana tudni mikor volt peteérésed...
2008. nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ha gyógyszert szedek, az épp hogy olyan állapotot kreál, mintha terhes lennék, tehát nincs peteérésem, igaz?Akkor ha péntektől 2 kimaradt ilyenkor fogalmam sincs mikor lehetett pé.Ja és azóta majdnem mindennap szexeltünk(tegnap tegnapelőtt nem)...az gondolom növeli az esélyt igaz?
2008. nov. 13. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen bogyót szedsz. Gondolom nem véletlen, hogy minden nap kell(ene) szedni. Lehetett egy spontán ovulációd is azokon a napokon, amikor nem vetted be. Nem túl valószínű, de lehet.
2008. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írd meg mit mondott az orvos. Én anno Mercilont szedtem, volt hogy 3at is kihagytam... nem volt soha belőle gond.
2008. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki, hogy buta vagyok, hogy elfelejtettem(ezt tudtam eddig is:), adott valami lórugsnyi hormontabit, amitől majd megjön azt mondta. De ha esetleg terhes vagyok, én nem akarom, hogy ez a tabletta ártson a babának, úgyhogy inkább nem veszem be és várom, hogy mi lesz. Szerintetek ez így jó ötlet?
2008. nov. 14. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!