Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés mindig a mensi...

A peteérés mindig a mensi előtti 14. napon van? És ha előbb jön meg? Vagy ez így nem lehet? Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Ugye a peteérés a mensitől visszaszámolva a 14.napon van.

Visszaszámoltam, és a hőmet is megnéztem, tényleg akkor lehetett peteérésem, de a mai a 14. napom, viszont már tegnap megjött. Akkor ha terhes lennék, most el kellene hogy múljon? Vagy most akkor mi van? Végülis a lényeg, hogy tegnap barnáztam (igaz kis alvadt darabokkal),ma nagyon gyenge világos pirosas híg vérzés van, de 1 tampon elég volt, és már csak tisztasági van.

Akkor a számok alapján ELVILEG lehetnék terhes?

Merthogy most lenne vége a beágyazodásnak.

Vagy nem?

Valaki segítsen légyszi!

Köszi előre mindenkinek!


2008. nov. 12. 19:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem akarom erőltetni a terhességet, csak a számokra vagyok kíváncsi. Jó lenne, ha valaki levezetné, hogyan is történhetett ez meg nálam. Lehet, hogy most nagyon keverek valamit...
2008. nov. 12. 20:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mióta méred a hődet?Mert az alapján kiderülne hány napos a luteális fázisod(pé utáni napok száma mensiig).Nekem pl pé után 11.napon jön meg, nem mindenkinek 14nap.

Ha már 14 nappal vagy pé után, talán megpróbálhatsz egy tesztet, hátha...:)

Egyébként én úgy hallottam, hogy ha "babgyanús" a mensi, nem ajánlott a tampon, inkább betét, biztos ami biztos.

2008. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ!

A luteális fázisom változó, mert volt, hogy késett, volt hogy nem. 14-17 napig terjed. Csináltam a 14. napon, de este, és negatív lett. Viszont a hőm azóta ugrándozik, 36,2-36,4 között. Nekem eddig max.36,6 volt a hőm, még akkor is amikor terhes voltam. (Igaz csak pár napig élvezhettem, mert elment a baba)Ez múlt hónapban volt, azért reménykedem, mert állítólag ilyenkor könnyebb a megtapadás a picinek.

Szerintem hétvégén tesztelek. A hőre visszatérve, kb.4 hónapja mérem, és mensi után mindig stagnál, 36,2 folyamatosan 4-5 napig.

2008. nov. 14. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!