Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teherbeesésnek melyik...

A teherbeesésnek melyik időszakában nem tanácsos tornázni? Vagy mindig lehet csak nem mindegy, hogy mit?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A teherbeesés időszakait nem nagyon vágom, de ha még nem vagy terhes tornázz ugyanúgy mint szoktál, terhesség alatt is lehet tornázni csak kerülni kell a hasizmgyakorlatokat, és mértékkel.

A dokik új alapelve mindent úgy minta szokott módon.Ne változtass az életvitelen.

2008. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tornázhatsz bármikor.Az egyik barátnőm aerobik oktato,2gyermeke van.Sőt amikor már tudta,hogy terhes,tornázott amig birt.
2008. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg, ha előtte sportolt az ember, azt folytathatja, mértékkel. Az első trimeszterben nem szabad olyan sportot űzni, ami rázkódással jár (pl. futás, bicikli, síelés, stb.), hisz ekkor még nem tapadt meg rendesen a baba, csak finoman. Utána már elvileg lehet akár futni is, amíg bírja az ember.

Ami keresztbe húzhatja az ember számítását (ne így legyen), az, ha az első trimeszterben bármi miatt nem tornázhat az ember. Én is elhatároztam, hogy ugyanúgy sportolok tovább, de sajnos véreztem + hematómám volt, így el voltam tiltva. Most várom, mit mondd legközelebbi vizsgálaton a doki.

2008. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!