Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély, hogy teherbe estem?

Van rá esély, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
A barátom megujjazott, de figyeltünk rá, hogy "ott" ne érjünk egymáshoz. Ő a hasára élvezett. Került a kezemre sperma, de utána kimentem és szappanos vízzel megmostam a kezeimet. Utána elmentem a wc-re. Mennyi az esélye, hogy a wc papírról sperma került belém? Ja, és még egy kérdés. Ha megfogta a kezem, amin volt egy kis sperma (nem sok), és utána a bugyimhoz nyúlt, de nem bele, csak azon keresztül simogatott, akkor van esélye?
2008. nov. 12. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ne idegeskedj.
2008. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Na ne már még 1 ilyen gyerekes kérdés.JÓ VAN HÁNY ÉVES VAGY TE??????????Tudod te azt,h agyerekhez DUGNI is kell?????
2008. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

kizárt, hogy teherbe ess!

hány éves vagy?

2008. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
ne halgass a 2. válaszolóra! helyes, hogy foglalkoztat ez a kérdés!
2008. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
de könyörgöm ez nem lehet.Mások éveket szenvednek a babáért őneki meg egy kis nyukálástol összejön????Ezt te sem gondolod 4-dik,nem????(2)
2008. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne bántnsátok, manapság sok hülyeséggel tömik a gyerekek fejét szexuális felvilágosítás gyanánt arról, hogy óvszer, meg védekezés anélkül semmi tapi. Valóban ez volna a legjobb megoldás. Óvszer. De te nem lehetsz terhes, tuti!!!! Ahhoz valóban "dugni" kell, mert a sperma a levegőn elpusztul. Persze ez nem azt jelenti, hogy a barátod spermás kézzel nyúljon fel myakig, de ebben a helyzetben nem kell aggódnod. Hosszú távon beszéljetek a védekezésről!!!

Inkább kérdezz, mint beszedd a 72 órásat stb.

2008. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

szia,


Ne is vedd fel a sok nem minősítem milyen ember "tanácsát".

Kérdezz nyugodtan, a legtöbb ember azért olvasgat itt, hogy szívesen és jó szándékkal segítsen.

Természetesen ez még nagyon kevés a teherbeeséshez.

Ahhoz sok mindennek kell egy időben klappolnia. Érett tüszők, tüszőrepedés, spermiumok mélyen a hüvelyben, stb..

Bár vannak olyan nők, tény és való, hogy elég "ránézni" egy férfinek és máris teherbe esik, de a spermiumoknak itt is be kell kerülniük a hüvelybe. anélkül még nem megy manapság..:)


Védekezzetek, mindenképpen, ha lehet akkor, egyszerre több módon is. Mert egy bébihez biztos családi háttérre van szükség, és nem utolsó sorban két emberre akik együtt tudják Őt vállalni szeretetben .

2008. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Jézus ez durva!!!!!!!!!!!!!!! Ennyire tájékozatlan lehet valaki?? :D
2008. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!