Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet kikapcsolni az...

Hogyan lehet kikapcsolni az agyat és nem gondolni a baba témára?

Figyelt kérdés
Amióta zöld utat adtunk magunknak a ciklus második felében állandóan ezen agyalok és persze mindig megjön.. Túl kéne lépnem ezen, de nem megy. Főleg úgy hogy annyi kismamát látok magam körül én meg üres vagyok. Nem szeretnék irigy lenni!!! Nem szeretem ezt az érzést. :(((((
2010. júl. 8. 09:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
sehogy, legalábbis nekem sem megy. én is mintha mindenhol kismamákat látnék magam körül, mintha korábban nem lettek volna ennyien. azt hiszem már erre van kihegyezve a szemünk
2010. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát lehet. Én ráadásul olyan helyen dolgozom, ahol van nőgyógyászat is...
2010. júl. 8. 10:01
 3/18 anonim ***** válasza:
én anno úgy csináltam, hogy hosszabb időt adtunk magunknak, kitűztem egy félév időt, és megbeszéltem magammal, hogy csak akkor kezdek parázni, ha addig nem sikerül. végül a 4. hónapban beköszöntött a baba.
2010. júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez egy jó megoldás lehet. Mi 3 hónapja próbálkozunk, és csináltam ovu tesztet és pont akkor voltunk együtt és most még is fáj a hasam. :((( De következő hónaptól nem érdekel semmi. Nem veszek ovu tesztet, ha jön a gyerek jön ha nem nem. Én már nem töröm magam. És ha 1 év után sem jön, akkor megyek orvoshoz.
2010. júl. 8. 10:07
 5/18 anonim ***** válasza:

Én is sokat agyalok rajta, most is már tök ideg vagyok a peteérés óta, alig lehet hozzám szólni.

lehet, hogy érdemes lenne kikacsolni, nem mérni hőt, nem nézni teszteket...és talán előbb sikerülne...

2010. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekünk még csak a 2. hónap zajlik, az elsőben nem is voltunk együtt a peteérés körül, most igen. A párom már kikészült, azt mondja állandóan erről beszélek, túlzásba estem. Igaza van, de egyszerűen erre állt rá most az agyam. Alig várom, hogy reggel legyen, mérjem a hőmet, stb. Minden szabad percemet hasonló fórumok olvasgatásával töltöm, mint ez :) Figyelem magam, vannak e tüneteim :) Előbb-utóbb csak megunom, ha mégsem jön össze...
2010. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ebben az a legnagyobb baj, hogy nem csak magadat idegeled ki, ha nem a párod/férjed is.

Én ugyan ezt csináltam. A végén már azt vettem észre, hogy agyáltalán nincs közeledés, mert tudta, hogy teljesíteni kell, vagy is gyereket kell gyártania.

Több mint 3éve próbálkozunk, de nem sok eredménnyel, persze voltak műtéteim is.

Most mindent félre téve, semmit sem mérve, csak a testem jelzéseire figyelve várom a csodát.

Talán............hátha............most sikerül.

2010. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

tényleg nem tudod kiverni a fejedből... :)


[link]

2010. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
de mi ez a link? én nem értem. mármint értem, hogy mi, csak hogy jön a kérdéshez?
2010. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

hát, csak úgy hogy én sem tudom kiverni a fejemből, főleg olyankor mikor ilyen cuki babákat látok :)


gondoltam, hátha benneteket is érdekel

2010. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!