Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha a terhesség...

Lehetek terhes, ha a terhességi teszt negatív lett?

Figyelt kérdés
Jelenleg a 36. napon járok, és két hete hasszúrkát érzek, pár napja pedig fehér folyásom is van. Tegnap csináltam egy tesztet és negatív lett. És abszolút nem érzem azt, hogy meg akarna jönni. Mit tegyek? Nagyon szeretnénk babát, és nem tudom, hogy merjek-e reménykedni, vagy talán valami más bajom van? Előfordult már, hogy késett pár napot, de ennyit még nem.
2008. nov. 12. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Hmmm...Babagyanús a dolog ;)

Tesztelj mégegyett, és menj el nőgyógyászhoz, szerintem!

Drukkolok!

Ja és írj eredményt!

2008. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hátéppen mást nem tehetsz, minthogy vársz, esetleg pár nap múlva újra tesztelsz, de ha nem terhesség, akkor igen, okozhatta más is, pl , ha nem volt peteérésed.

Ha még sokat késik akkor érdemes felkeresni a dokit, hogy jegyezze, hogy babát szeretnél, mert csak fél-egy év sikertelenség után fognak tudni segíteni, ha arra lenne szükség.

Most pedig lehet egy heti gyógyszerelés megoldaná, de azért remélem pár nap múlva lesz egy pozitív teszted!

2008. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a 36. napon negatív a teszt, nem valószínű, hogy terhes vagy. Nem akarlak elkeseríteni, mi is, nagyon sokat vártunk,mire sikerült a baba.a mensi kimaradás, mástól is lehet, sajna, nem csak a terhességtől. szerintem is várj még pár napot, aztán, csinálj egy tesztet, ha negatív, menj el dokihoz...
2008. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem sincs baba
2008. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!