Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet? Leesett a hőm...

Mi lehet? Leesett a hőm tegnap reggel de a teszt pozitív lett! Menzisen érzem a hasamat, iszonyat puffadok, fájnak a cickóim, fáj a derekam és a tesztem reggel pozitív lett. Most akkor menzi lesz vagy baba van? De miért esett le a hőm?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj ujra pár nap mulva és aztán doki!! Gratula!:)
2008. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) Csak aggódom a hőm miatt. Miért esett le? 37-ről 36.6-ra! Ez bajt jelent??
2008. nov. 11. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél jött be ez a hős dolog, lehet te is kivétel vagy. Olvastam már olyat, hogy valakinek 36, 9 volt a hője és amikor poz. tesztje lett, akkor meg 36,5 és baba volt. De poz. teszt lehet cisztától is. Remélem neked nem az van, hanem tényleg baba és akkor viszont gratulálok én is! Majd írd meg, hogy mi lett!
2008. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Ha cisztától lenne akkor nem erős lenne a csík ami 3 nappal ezelőtt negatív volt. Nem?

Hát ezek után nem fogom mérni a hőmet, végül is igazad van, van akinek nem nagy a hője és babás!


Jaj annyira örülök!

2008. nov. 11. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is leesett, pontosan így, mint neked. Most 37. hetes vagyok. Ne aggódj, tényleg nem mindenkinél működik ez a hős dolog, nekünk alapból valószínű alacsonyabb a testhőmérsékletünk. Nem kell méregetni, ha baj lesz, az majd jelentkezik fájdalom vagy vérzés formájában. Gratulálok!!!!

2008. nov. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!