Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norculut-tal meghozott mensiné...

Norculut-tal meghozott mensinél van peteérés? Lehetséges a teherbeesés?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En is ezen a gyogyszeren voltam:-)). Most alltam le. A ciklus 16 napjatol szedtem a 25ig. Volt pe, mert neztem az ovu teszttel. Mi szeretnenk babat, csak a a fog gatlo osszezavarta a "kicsit" a ciklusom. Ha ti is probalkoztok, sok szerencset:-).
2008. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen, szeretnénk babát, csak a mensim nem valami rendszeres, sőt.... Neked is sok szerencsét.
2008. nov. 11. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
nem!én erről a dokit kérdeztem. norcolut nemcsinál peteérést tehát ha azt adnak attol még nincs peteérés mertcsak a méhnyálkahártyát vastagitja meg. ha viszont ez kellet hogy megjöjjön egyértelmüen nemis volt peteérésed régebb ota.
2008. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elozo valaszolo vagyok: csak ismetelni tudom, hogy en szedtem 3 honapig a menzi rendszerezese celjabol es mindharom honap kozepen pozitiv volt az ovu teszt.
2008. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Norculut nem csinál peteérést! Rendszerezi a ciklust annyiban, hogy ,mivel progeszteron, tutira időben megjön a mensi. De ha nélküle nincs peteérés, akkor vele sem.
2008. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!