Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhat magzatelhalást?

Mi okozhat magzatelhalást?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre a kérdésre válaszolni lehetne akkor, lenne rá gyógymód hogy megelőzzük.
2008. nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: Nekem is elhalt 9 héten és nem tuták megmondani miért.
2008. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos az előttem válaszolóknka igaza van. Sjanos nagyon kevés esetben derül ki az oka. Itt találhatsz egy kát dolgot erről a témáról.

[link]

Szia

2008. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia nekme is elhalt kettő is fél éven belűl és nem tudták megmondani hgoy miért, neked mikor ment el a baba?
2008. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

magzat vagy embrio elhalast?

az elso jopar hetben ugye meg nem beszelhetunk magzatról

2008. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
11 hetesen ment el a baba.
2008. nov. 11. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 11 hetesn halt el, és nem tudták megmondtani miért...Azt mondták,lehet hogy valamilyen kromoszómája sérült meg, és nem tudott rendesen fejlődni...a másik ok lehet az alacsony progeszteron szint, de ezt tudják kezelni és megmarad a megfogant baba. Tudom, hogy szomorú dolog történt veled, de ne aggódj lehet még kisbabád! Nekem is 11 hetesen halt el, és 7 hónap múlva újra terhes lettem, már azóta meg is született a kisfiam. Fel a fejjel!
2008. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!