Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Történt már olyan, hogy a...

Történt már olyan, hogy a teszt nem mutatta ki a terhességet, csak akkor tudta meg biztosan az illető, amikor orvoshoz ment?

Figyelt kérdés
Ma 8 napja hogy késik,a ciklusaim 28 naposak, szabályosak. Fehér krémes folyásom van, a hőm 37,3C, és néha hányingerem is van, ezenkívül semmi panaszom nincs. De akkor a teszt miért nem mutataja ki a terhességet, már a 3. lett negatív, meddig kell várjak, 18- ra kaptam időpontot a dokihoz, nem lesz még korai, nov.04-re kellett volna megjönie!??
2008. nov. 11. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se mutatta ki sokáig a teszt. Amikor először elmentem dokihoz, még ő is csak annyit tudott mondani, hogy meg van vastagodva a méhnyálkahártyám, ami lehet baba, de mensi is. Egy héttel későbbre visszahívott, akkor már látszott a kis babszemecske, de a teszt csak akkor lett kétcsíkos, amikor már a babának szívhangja is volt.

A tüneteid alapján valószínű, hogy babás vagy, gratulálok!:-)

2008. nov. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, remélem igazad van és babám lesz. Annyi problémám van még, hogy egyszer ráz a hideg a másik pillanatban meg nagyon melegem van, ez is a terhesség miatt lehet?
2008. nov. 11. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!