Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikertelen lombik után mikor...

Sikertelen lombik után mikor ültetik vissza leghamarabb a fagyasztott embriót?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy tűnik, nem sikerült az első lombikunk (long protokol). Maradt egy fagyibabánk a BMC-ben. Mikor kaphatom vissza?
2010. júl. 5. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

A következő ciklusban rögtön akár.

De ha tényleg csak 1 db, akkor annak csaknem nulla az esélye, hogy egyáltalán a kiolvasztás sikeres lesz. Sajnos.

2010. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igen, sajnos tudom, hogy ez is megtörténhet, de most csak ebben bízhatok.
2010. júl. 5. 09:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is fagyibabám van és a kiságyban alszik:-)) Nekem kettő volt lefagyasztva és kibírták az olvasztást, de nem fejlődtek tovább de én mégis visszakértem őket és az egyikből lett a kislányom. Remélem kibírja a kis eszkimó a melegebb éghajlatot és a pocidban lesz a legjobb helye. :-)) A következő ciklusodban már visszakaphatod őt. Én csak estrofem tabit szedtem meg utrogestan bogyót. Szorítok nektek.

2010. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, köszönöm szépen! Bár most azt hiszem, kihagyunk majd egy kis időt, hogy rendbe jöjjünk lelkileg és újult erővel futhassunk neki ismét. Meg úgy olvastam, hogyha támogatással kérem a fagyis beültetést, akkor amúgy is várni kell 3 hónapot. Ha meg várni kell a támogatás miatt, akkor lehet, hogy bevállalom megint a stimut, hogy több fagyibaba legyen.

Őszintén gratulálok a babádhoz és jó egészséget nektek!

2010. júl. 5. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
szia én azt szeretném kérdezni tőled hogy mit jelent a (long protokoll) mert mi is e hónap végén vágunk bele és nem vagyok nagyon jártas ebben mert csak megbeszélésen voltunk és azt mondta a doktornő hogy ha meg jön a menzeszem kérjek időpontot bocs hogy el tértem a kérdésedtől.
2010. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond, kérdezz nyugodtan. A long protokol a hosszabb stimulálást jelenti. Az előző ciklus 21. napjától kezdődnek az injekciók és a lombik kezelés gyakorlatilag másfél hónapig zajlik. Közben egyszer megjön ugyanúgy, mint máskor. A short protokol a rövidebb, ezt a ciklus 3. napjától kezdik (azt hiszem) és az egy hónapos. Igazából nem tudom, mi alapján döntik el, hogy kinél mit alkalmaznak. Gondolom, közre játszik az életkor, hormoneredmények, nálam pl. volt régebben endometriózis, így a következő is long lesz.
2010. júl. 7. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!