Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy az ovulációs mikroszkóp csak egy napig mutatott páfrányokat? Pedig szerintem mostanában lehet a peteérésem, mert néhány napja fájdogál a hasam. Valami nincs rendben nálam? Vagy a mikroszkóp hibája?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy a mikroszkop hibája nem mindenkinél vállik be!de az is lehet hogy nincs peteérésed!remélem persze hogy van csak azért mondom mert én is igy jártam csak nekem nem volt!
2008. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen,de a kövi hónapban már ok volt. Ha sikerül elkapnod azon az egy napon, akkor már nagyobb is a siker. Ha több hónapon át ez van,akkor érdemes peteérést orvosnál vizsgáltatni és teázni. Sikert!
2008. nov. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!