Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jó kezdeni a hőmérőzést?

Mikor jó kezdeni a hőmérőzést?

Figyelt kérdés
Addig nem néztem a hőmet. Mikor kezdjem el? A mensi első napján? De ha ezt közvetlenül ébredés után kell csinálni, és nem vagyok biztos, hogy aznap megjön, akkor mikor kezdjem? Bocs, ha kissé érthetelen a kérdés, de még kezdő vagyok ebben a témába.
2008. nov. 10. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A ciklus elsö napján kell kezdeni, ami az elsö piros eröteljes vérzésü nap.Barnázás vagy pecsételés még nem az elsö nap.

Mindig reggel azonos idöben kell mérni. Ajánlott ugyanazzal a higanyos hömérövel.

2008. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a mensi második napján kezded, akkor sincs semmi gond. A lényeget látni fogod a ciklus végén.
2008. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!