Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Májusi műtéti véget érő...

Májusi műtéti véget érő vetélésem után kihagytunk 3 hónapot. Annyira nem görcsölünk, akkor vagyunk együtt és annyit, amennyi jól esik. Miért nem jön össze azóta?

Figyelt kérdés
Utólag nézem a termékeny napokat és biztosan vagyunk együtt akkor is, mégsem esek teherbe. Gyógyszert nem szedek kb 2 éve, a vetélésig minden ciklusom 28 napos volt, azóta 30-31 napra jön meg. Dokihoz még nem mennék, mert az még korai sztem, de mégis, mi lehet a baj?
2008. nov. 10. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem júniusban volt ugyan ilyen műtétem. akkor elsőre sikerült. Azóta nem jött össze sajnos, és nekem is eszembe jutott már ez a kérdés. Lehet lelki okai vannak, de én úgy gondolom hogy készen állnék egy újabb gyerkőcre. Fel a fejjel jön majd jönni kaar.

szia

2008. nov. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem március végén volt, sajnos azóta még nem sikerült. Én azóta ittam a cickafark és palástfű teákat, meg szedtem vitamint is, minden másnap együtt vagyunk, de semmi. Ha év elejéig nem sikerül, akkor megyek dokihoz, mert egy év alatt nem nagyon foglalkoznak vele.
2008. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

1. válaszoló vgayok. Olvassátok el ezt:

[link]

Szerintem itt sok jó dolog van.

De a lényeg hogy nem szabad kétségbe esni és feladni!

sziasztok

2008. nov. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem áprilisban volt egy vetélésem én is nagyon elkeseredtem de 3 napja pozitiv lett a tesztem !Eddig nem hittem benne hogy nem kell rágörcsölni a dologra de pém körül szörnyű hasmenés kapott el és azt gondoltam hogy most ugysem sikerülhet és lám szép meglepetés lett.
2008. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utolsó írónak szívből gratulálok! :-)
2008. nov. 11. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!