Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensi alatt mennyit kell...

A mensi alatt mennyit kell esnie a hőnek? Normális, hogy nekem tegnap megjött és még mindig nem esett a hőm?

Figyelt kérdés
Ez az első hónap, hogy mérem a hőmet, félidőben kezdtem. 36,6 volt az első mérés középidőben. Aztán másnap már 36,8 és utána ingadozott 36,9-37 között. Tegnap megjött, hőm 36,9, ma reggel 36,9. Szóval nem esett. Akkor ilyenkor mi van? Vagy lehetséges, hogy nekem csak a mensi 3. napján esik? Viszont ez meg olyan furcsa, mert a mensim kb 3,4 napig tart csak és nagyon gyenge. Ha valaki tud segítsen!!! Remélem nem voltam túl bonyolult!
2008. nov. 10. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem volt rendes menzi, csak nagyon gyenge, akkor lehet hogy terhes vagy. Ha elmúlt csinálj egy tesztet!
2008. nov. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, hogy még nem esett le a hőd, sokszor csak a mensi 2-3. napján esik le. Várj még egy-két napot.
2008. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megvan rendesen a mensim, ugyanolyan mint mindig. Hát én is erre gondoltam, hogy talén majd holnapra leesik. És ha mondjuk nem, akkor az mire utalhat?Valamilyen hormonzavar?
2008. nov. 10. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!