Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimutatná a teszt az esetleges...

Kimutatná a teszt az esetleges terhességet, ha a ciklus 11. napján volt peteérésem, még 5 nap van a menstruációig, és a mikroszkóp a ciklus 10. napjától folyamatosan páfrányos?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Inkább azt írd meg, hány nap telt el a pé-től számítva, mert nem egyértelmű a számítási módod, hogy az "5 nap van még a mensiig" azt hány napos ciklushoz képest számolod. Ugyanis, ha a 11. napon volt pé-d akkor a 26-ik napon kéne ( nem kéne ) megjönnie, tehát 5 nappal előtte az a 21-ik ciklusnap.


Ha így számoltad, akkor nem, még nem mutatja ki a teszt.


[link]

2008. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismét én, helyesbítek, esetleg már kimutatja, mert 10 nap eltelt a pé-től, de ez még nagyon bizonytalan.
2008. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
23. ciklusnapon vagyok ma, gondoltam kedden tesztelnék, mivel pé körül volt az estleges fogantatás. Onnan viszont már eltelt több, mint 10 nap
2008. nov. 9. 14:34
 4/9 A kérdező kommentje:
egyébként a folyamatos páfrányos minta miatt gondoltam a tesztet. Ettől eltekintve a többi tünet (mellfájdalom, alhasi érzékenység) ugyanaz, mint az előző hónapokban
2008. nov. 9. 14:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia.


Az esély kb.10%,vagy még annyi sem.Még mindig azt mondom,hogy várjátok meg a nem várt mensi utáni 5.-6.napot,és akkor teszteljetek magas érzékenységűvel,pl.Gabriel,Clearblue,mert kimaradás napján,vagy előtte nagyon kicsi az esély,hogy poz. a teszt eredmény.Valamint TÜRELEM,a baba megvár,hova sietsz,ha megakar maradni,megfog akkor is,ha nem tesztelsz azonnal,sőt!Ha terhes vagy,és közben a túl korai teszt miatt negát tesztelsz,amire jó esélyed van,a csalódottsággal,és a felesleges idegeskedéssel csak ártasz a babának.Egy gyerekhez türelem kell,kezd el itt.Sok sikert.LIzy

2008. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a mesi előtt 3 nappal teszteltem pozitivat Lillyvel!
2008. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de szerintem várjál még vele pár napot! Elvileg a beágyazódás lehet 7-14 nap, de ha babás vagy akkor az is előfordulhat hogy kevés a hcg-d és azért nem mutatná ki. De ha gondolod és nem bírod ki akkor egy próbát megér, de ha nega akkor ne keseredj el és pár nap múlva csinálj másikat! Drukkolok!
2008. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1. és 2. válaszoló vagyok. Nekem a páfrányok babát mutattak a pé + 7 naptól folyamatosan, viszont a tesztem a 13 dpo-n nagyon-nagyon halvány pozitív volt csupán először azt hittem, szellemcsík, de a 15dpo-n ( vagyis nem várt utáni napon) már erősen pozitív. Vagyis, ha erre vagy kíváncsi, nekem bejött orákelnek ( azaz jósnak ) a mikroszkóp
2008. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, még várok egy kicsit. második baba lenne, így türelmem van, csak teljesen más érzéseim vannak, mint az elsőnél
2008. nov. 10. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!