Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez alapján lehetek terhes?...

Ez alapján lehetek terhes? Nagyon szeretném! Www. Ciklus. Hu/images/diagramok/4637314ec2b6b9588b57dfd70542ef06_081010_ 081109_1226188800_. Png

Figyelt kérdés
Kedden kellett volna nemmegjönni. Szerdán is teszteltem és pénteken is. Nem volt erőteljes pozitív, ha akarom látom, ha nem akarom nem látom.
2008. nov. 9. 11:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Fel van fújódva a hasam már vagy 2 hete, hányingerem nincs, max. este, amikor már nyugiban vagyok akkor érzem, hogy kicsit vacakol a gyomrom, de semmi. Ma éreztem elöször, hogy a mellem fájdogál, de az érdekes az volt, hogy nem úgy, ahogy mensikor szokott, alul, hanem felül érzem a húzó érzést. Holnap reggel tesztelek és akkor jelentkezem, hogy mi van. Te a 28.napon vagy, ez nem rossz. Neked is ennyi naposak a ciklusaid?
2008. nov. 9. 15:48
 12/18 anonim ***** válasza:

Sajna rendszertelen, tettem fel én is kérdést, mert nem értem a hőmet. A puffadás nálam is megvan. Úgy kérdeztem hogy 2szer volt-e pé-m vagy lehet baba. Oda leírtam még mit érzek.

Mindenképp jelentkezz reggel! Nagyon szorítok!!!!! :)

2008. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Már alig bírtam várni! Olyan erős két csíkom van, hogy csak na!! A férjem indiántáncot lejtett a lakásban és felvette a fűtést, hogy ne fázzak. (ezt soha nem szokta, sporolás címszóval) :)
2008. nov. 10. 06:55
 14/18 anonim ***** válasza:
A tegnapi 14.01-es válaszoló vagyok :-D hát ez aranyos! És szívből gratulálok!
2008. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

De jó! Gratulálok!!!

Én vagyok akinek fura a görbéje!

2008. nov. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia! Megkérdezhetem hogy milyen tesztet csináltál ami negatív lett? És a mostani?

Még1szer gratula! (én vagyok az ugráló "hős")

2008. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most nagyon nagy a boldogság nálunk. Nem vagyok biztos, hogy negatívak voltak az előzők, de az tuti, hogy majd kiesett a szemem, hogy lássam a 2. csíkot. Az elsőt nem tudom, a második Lili teszt volt. Ezeket a scleker-ben szereztem be. A mait a DM-ben vettem, sajnos már kidobtam a dobozát, de az teszt egyik oldala kék, a másik fehér és egy kis virág van ott, ahol meg kell fogni. Ja és az volt a dobozára írva, hogy "már a 10 napos terhességet is kimutatja".
2008. nov. 10. 22:21
 18/18 anonim ***** válasza:
Köszi! És még egyszer GRATULÁLOK!!!!! :D:D:D:D:D
2008. nov. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!