Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár hónapja abbahagytam a...

Pár hónapja abbahagytam a fog.gátló szedést a múlt hónapban 29.napra megjött ill. elkezdtem pecsételni, inkább csak barnázás,tartott 4 napig, aztán élénk piros vér ömlőtt belőlem 2 napig, majd megint csak barnázás. Akkor most mikor jött meg?

Figyelt kérdés
Akkor most melyik napot vegyem az elsőnek?
2008. nov. 9. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! Én azt szoktam megadni első napnak, amikor már véres, ill. a tisztasági betét "nem bírja el" és tampont kell használnom.
2008. nov. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkortól kell számítani, amikor már piros vér folyik. A barnázás nem számít bele a mensibe.
2008. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most járunk a meddőségibe, pont amiatt kérdeztem rá az orvostól, hogy melyik legyen az első nap, mert a hormonvizsgálatokat meghatározott napokon kell elvégeztetni. Azt mondta, hogy az első olyan nap, amikor erős a vérzés, de! ha ez az erős vérzés este 6 után jelentkezik, akkor az a 0. nap és másnap van az 1. nap. Tehát ha az élénk piros este 6 után jelentkezett, akkor az a 0. nap volt, ha előtte akkor az 1. Remélem tudtam segíteni! Edit
2008. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítettetek, most már tudom mikortól kell számolnom
2008. nov. 9. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!